Presunúť na hlavný obsah

Takto vyzerá najdrahšie telo sveta: Uhádnete, komu patria tieto sexi krivky?

Zahraničné celebrity

Brazílska topmodelka, ktorá sa dostala na vrchol najlepšie platených modeliek sveta si svoje telo stráži. Dvojnásobná mamička prezradila tajomstvo elixíru mladosti!

Najdrahšie telo sveta aj po dvoch pôrodoch

Brazílska topmodelka Gisele Bündchen je najlepšie platenou modelkou sveta a za uplynulé mesiace zarobila podľa Forbes neuveriteľných 47 miliónov dolárov. To je dostatočná motivácia na to, aby neprestávala pracovať na svojej postave deň čo deň. Je známa svojou prenosnou telocvičňou, aby mohla cvičiť kdekoľvek na svete, kde sa práve nachádza. Gisele ako dvojnásobná mamina presne vie, že to, čo robí ženu staršou je koža. Ľudská pokožka je nesmierne citlivá a je akýmsi odrazom našej životosprávy. Práve jej sa oplatí venovať pozornosť.

Najväčší orgán ľudského tela netreba podceňovať

Hoci má naše telo určitú telesnú teplotu, aby sme nevyschli, je dôležité udržiavať pokožku hydratovanú a vláčnu. Vonkajšia starostlivosť je dôležitá, no ešte viac dôležitejšie je naše vnútro. Svoje o tom vie aj táto brazílska topmodelka, ktorá nedá dopustiť na striktný príjem tekutín. Vypije až tri litre vody denne. Keďže má dostatok aktivity, toto množstvo tomu zodpovedá. 

Pitie tekutín by však malo byť rozumne rozložené. Určite sa neodporúča na konci dňa vypiť naraz dva litre vody. Vtedy zaťažíte obličky a v dôsledku zavodnenia si môžete spôsobiť nepríjemnosti. Topmodelka Gisele si dopraje pohár až dva pred každým jedlom. Takýto príjem tekutín zaplní žalúdok a človek následne zje menšiu porciu. V konečnom dôsledku teda nielenže hydratujete telo, ale aj chudnete, keďže zjete oveľa menšie porcie. A práve to je ďalšia vychytávka tejto slávnej modelky z Victoria's Secret. Tá totiž tvrdí, že nie je až také dôležité, čo jete, ale koľko toho zjete.

Koža je odrazom našich emócií

Psychika zohráva veľkú úlohu v oblasti toho, ako rýchlo starneme. Je pochopiteľné, že ľudia, ktorí sa neustále mračia, nervujú a stresujú alebo sa trápia, majú viac vrások. Vnútorná vyrovnanosť a pozitívne myslenie či harmónia v rodine sú skvelým základom ako zostať večne mladý. Dvojnásobná mamina Gisele Bündchen je toho dôkazom a vo svojich 34-rokoch pôsobí stále ako dvadsiatnička.