Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie zarábajúca topmodelka prichytená paparazzmi v burke: Celý svet je v šoku z dôvodu, prečo to urobila

Zahraničné celebrity

Paparazzom sa podaril skutočný úlovok, ktorý v týchto dňoch rozoberá celý svet. Pod typicky moslimským odevom sa skrývala jedna z najkrajších žien sveta a to, prečo to urobila, vás tentokrát naozaj prekvapí.

Najžiadanejšia žena svetového modelingu Gisele Bündchen, ktorá nedávno ukončila kariéru modelky na prehliadkových mólach, spôsobila svetu ďalší šok. Šikovným paparazzi fotografom sa totiž podarilo zachytiť ju v netradičnom odeve, a to v burke, akú nosia moslimské ženy.

O tom, že pod burkou nie je skutočná moslimka nasvedčoval už fakt, že „záhadná“ žena mala odhalené chodidlá, čo je v rozpore s touto kultúrou. Ďalším usvedčujúcim faktom bola modelkina sestra, ktorá ju sprevádzala. Tá mala pri odlete z Paríža, kde ich načapali paparazzi, rovnaký ruksak ako žena v burke. 

Čítajte viac: Takto vyzerá najdrahšie telo sveta: Uhádnete, komu patrí?

Čo sa skrýva za týmto „podvodom“?

To, prečo k celému tomuto divadlu prišlo je údajne snaha zakryť návštevu plastického chirurga. Brazílska topmodelka si mala dať vylepšiť poprsie (ktoré po dvoch deťoch dostalo z jej pohľadu zabrať) a tiež viečka, ktoré jej mali prevísať. Známa topmodelka však chcela svoju návštevu kliniky, ako aj spomínané estetické zákroky utajiť. 

Gisele pritom bola prichytená fotografmi ešte dva týždne pred samotnou operáciou, ako vychádza z tej istej kliniky. Tridsaťpäťročná modelka však urobila neskôr tento nepochopiteľný krok a teraz čelí dopytu po jej vyjadreniach. Zatiaľ sa však k tomuto incidentu oficiálne nevyjadrila, no zahraničné médiá si ju poriadne podali a venovali jej hneď titulné strany v novinách. Ako celá táto kauza dopadne, necháme sa prekvapiť. Otázne však je, či tento krok vedľa Gisele neuškodí viac, ako keby jednoducho priznala, že aj ona je žena a to, ako vyzerá, jej nie je celkom jedno. Mnohí jej fanúšikovia však zastávajú názor, že brazílska topmodelka, ktorá sa mimochodom niekoľko rokov drží na vrchole rebríčka najlepšie platených žien v modelingu, žiadne zákroky nepotrebuje. Neraz nás totiž presvedčila, že vo svojom veku a po dvoch pôrodoch vyzerá naozaj božsky. 

Myslíte si, že toto bol pre Gisele krok vedľa?

spolu hlasovalo 355 ľudí

Áno
258
Nie
97

Neprehliadnite: Modelka s najdokonalejším telom odhalila svoj jedálniček: Pozrite si, ako sa udržiava vo forme!