Presunúť na hlavný obsah

Táto sexi kráska sa objaví vo filme X-Men: Počas tréningu na superhrdinku schudla šesť kíl!

Zahraničné celebrity

Hollywoodska hviezda si musela prejsť tvrdým tréningom a diétou, aby mohla na filmovom plátne stvárniť superhdinku v snímke X-Men Apocalypse, ktorá sa dostane do kín už o pár týždňov.

Natáčanie, trénovanie, natáčanie...

... a tak stále dookola a dookola. Tridsaťpäť ročná herečka trávila počas minulého leta až päť mesiacov nakrúcaním, a keď nestála pred kamerou, trénovala. Jej osobná trénerka prezradila, že trávila v posilňovni takmer sedem hodín denne. „Bývala tam častejšie, ako na svojom apartmáne,“ uvádza Karine Lemieux, ktorá pomáhala Olivii s tréningom. Herečka počas samotného natáčania zhodila zo svojej váhy šesť kilogramov. 

VIDEO: Takto vyzeral kežodenný tréning krásnej herečky (pre spustenie kliknite na obrázok)

 

Drop kick it like it's...

A video posted by Olivia Munn (@oliviamunn) on


Žiadna kaskadérka, rodáčka z Oklahomy si chcela všetko jednoducho oddrieť sama, čo často viedlo k zraneniam a nepekným modrinám, ktorými sa samotná hviezda „pochválila“ aj svojim fanúšikom na Instagrame. „TBT, trénovanie a filmovanie bojových scén minulé leto,“ zavesila pod foto vysvetlenie, kde sa jej nepekné modriny nabrali.

Prečítajte si: Dvadsať rokov si Jennifer Aniston drží stále rovnakú hmotnosť: Toto je tajomstvo jej úspechu

Vyplatila sa aj diéta

No okrem tvrdých cvičení sa herečka musela popasovať aj s tvrdou diétou, ktorá pozostávala  z osemdesiatpercentnej konzumácie raw jedál. „Snažila sa jesť čo najviac ovocia a zeleniny, znížila príjem sacharidov a odporučila som jej jesť viac sladkých zemiakov a divokú ryžu namisto bielej,“ upresňuje jedálniček hollywoodskej hviezdy trénerka Lemieux. A tvrdá práca spolu s nekompromisnou diétou sa Olivii Munn vyplatila. Hviezda na snímkach z natáčania vyzerá perfektne. Štíhlejšiu figúru si pestuje herečka aj naďalej a vďaka nej je ozdobou každej spoločenskej udalosti, na ktorých sa posledné mesiace ukazuje.