Presunúť na hlavný obsah

Druhá polovica horoskopu 2016: Lev ukáže svetu svoju pravú tvár, Blíženci si budú musieť napraviť vzťahy

Partnerský horoskop

Ani sme sa nenazdali a prvú polovicu roka 2016 máme pomaly za sebou. Čo nám však prinesie tá druhá? To prezrádzajú naše hviezdy.

Baran

V novom roku sa máte na čo tešiť. Čaká vás obdobie osobného rastu, takisto bude priať vašim vzťahom a to nie len partnerským, ale i rodinným. V práci na vás čakajú pozitívne zmeny. Bude síce postavený pred určité výzvy, ale s vaším úsilím všetko dokážete. Vaša vytrvalosť bude vďaka vašej energii väčšia, ako vytrvalosť ostatných. 

Na jar bude skúšaná vaša trpezlivosť, ale netreba nič vzdávať. Cez leto nevyhľadávajte príliš veľa aktivít, aby ste sa nevyčerpali a to platí aj v práci. Nezabúdajte na to, že vaše zdravie a vnútorná pohoda sú najdôležitejšie a zakladajte si práve na tom.

Býk

Čaká vás rok skutočných zmien. Ak budete chcieť, môžete zmeniť všetko, čo chcete. Ľudia vás v tomto roku budú vnímať inak, či už zmeny vykonáte, alebo nie. Buďte flexibilný, no zásadový, tak sa vám podarí byť so sebou spokojný. Jarné a letné mesiace vám do života prinesú nových ľudí, ktorí vaše myšlienky a názory pozitívne ovplyvnia. Dôležité je, aby ste si pri sebe držali len ľudí, ktorí vás smerujú správnym smerom. 
Silné emocionálne väzby vás udržia s tými správnymi ľuďmi, preto sa nebojte ukázať vašu pravú tvár, vďaka ktorej vás má okolie rado. 

Blíženci

Vy ste vychádzajúce a žiariace hviezdy. Majte ale na pamäti, že bez neustáleho úsilia by ste mohli stratiť to, čo ste doteraz budovali, vy sa ale výziev nebojíte. Budete sa môcť sústrediť na váš úspech a progres. Pamätajte si, že rozhodnutia by ste mali robiť s chladnou hlavou, nič netreba uponáhľať. Máj a september budú vašimi mesiacmi, najmä september pre vás bude výnimočný, napravíte všetko, čo napravené byť má a to sa týka aj vašich vzťahov. Vaša efektivita sa ukáže v decembri, hviezdy vám budú naklonené. Blíženci, v tomto roku môžete toho dokázať naozaj veľa.

Čítajte tiež: Váš karmický rok vám môže otvoriť oči: Dátum narodenia odhalí, v ktorom roku ste teraz a čo vás čaká 

Rak

Rakov čaká úspešný rok, najmä čo sa týka vzťahov a rodiny. Uistite sa, že im venujete dostatok času a pozornosti, veď oni sú to najdôležitejšie vo vašom živote. Vráti sa vám to v podobe šťastných blízkych a takmer bezproblémového roku. Váš partner, alebo partnerka vám bude naslúchať a urobia vás tým najšťastnejším človekom. Na jar a leto sa nebojte ísť do niečoho neznámeho, bude to pre vás zaujímavá a vzrušujúca skúsenosť. Menej stresu, dbajte na zdravotný životný štýl a tak si vychutnajte úspešný rok 2016. 

Lev

V roku 2016 sa nebojte ukázať svetu svoj pravú tvár. Pracujte tvrdo na tom, na čom vám naozaj záleží a robte to najmä s radosťou. Ľudia si prácu s vami budú užívať a budú sa pri vás cítiť dobre, čo prinesie závan nových výziev v dobrom slova zmysle do vášho života.  Na jar sa vám podarí spomaliť tempo a budete sa tak môcť sústrediť na veci, ktoré sú pre vás dôležité. 
Ľudia vo vašom okolí sa vás možno budú snažiť vyviesť z rovnováhy, ale vy si buďte sebou istý, zvládnete to. Nezabúdajte na športové aktivity a nastavte si správny životný režim. Čakajú na vás pracovné a finančné prekvapenia, preto na sebe naozaj pracujte. Nezabúdajte na rodinu a priateľov, sú tu pre vás. Levy, majte krásny rok. 

Panna

Čakajú na vás nové nápady a veľké veci. Budete žiariť. Nové nápady budú pre vás užitočné, nielen v pracovnej sfére, ale podarí sa vám zostať v kontakte s ľuďmi, na ktorých sa môžete spoľahnúť a s ktorými sa cítite dobre a tak budú vnímať ľudia aj vás. 
Na jar sa nechajte uniesť romantickými predstavami a splňte si ich, bude to pre vás ako detox. Budete sa cítiť vo svojej koži lepšie ako ostatné znamenia. Nebojte sa nových výziev v práci. Tento rok možno začne veľmi pomaly, no jeho koniec môže mať pre vás veľký význam a dokážete všetko, čo ste si zaumienili. 

Váhy

Vo viacerých sférach, bude pre vás rok 2016 vaším šťastným rokom. Vaše sociálne schopnosti budú na výslní a to vám môže priniesť úspech a spokojnosť. Váš talent bude priam žiariť a dokážete hravo všetko, do čoho sa pustíte. Budete tak mať viac času na svojich blízkych, rodinu a priateľov. Ľudia vás môžu milo prekvapiť, preto sa nebojte nadviazať nové kontakty. Niečo, čo si ceníte a o čom rozmýšľate, vás prenesie na ten správny chodník. Hlavne si verte a nenechajte sa ničím zastaviť, pokojne sa môže stať aj niečo, čo vy sami pokladáte za nemožné.

Neprehliadnite: Pravda o živote po boku týchto znamení: Vieme, s ktorými to nebude prechádzka ružovou záhradou, čo čaká vás?

Škorpión 

Rok 2016 je tu na to, aby ste prekonali všetky prekážky, ktoré vás doteraz brzdili. S uváženými rozhodnutiami dokážete to, na čom budete pracovať, po čom vaše srdce túži a čo vám váš rozum napovedá, že je správne. Buďte trpezlivý a všetko robte so šarmom, ktorý máte. To vám zaistí, že sa vyrieši viac problémov, ako vznikne. Môžete tak predísť strate vašich priateľov. 
Najproduktívnejší budete na jar a budete schopný brániť sa všetkému, čo by vám vašu cestu mohlo narušiť. Držte sa nohami na zemi, najmä v lete. Váš partnerský a rodinný život sa bude niesť v pozitívnom smere, nezabúdajte na to, že ak je pokoj v rodine, práca ide viac od ruky. Čaká na vás úspešný rok.   

Strelec

V roku 2016 sa sústredia všetky vaše sily, váš talent a posunú vás o krok vpred. Možno to, čo chcete, nepríde ľahko, ale budete mať veľa síl dopracovať sa k tomu svojim úsilím. Vaša energia bude mať najväčší potenciál rastu koncom mája. V práci sa vám vďaka vašej zodpovednosti bude dariť a to prinesie do vášho života úspech. Nebojte sa od ľudí vo vašom okolí učiť. Vo sfére lásky a vzťahov vás čaká dobrý rok a choroby vás budú obchádzať. Rok 2016 bude skvelý od začiatku až dokonca. 

Neprehliadnite: Ženy, s mužmi v tomto znamení to nebude jednoduché: S týmto chlapom je vzťah najväčší risk

Kozorožec

V novom roku dosiahnete viac, ako by ste čakali. Neprestávajte na sebe pracovať tak, ako ste to robili doteraz. Správne a rozvážne rozhodnutia vás môžu posunúť ďalej. Menšie či väčšie úspechy vás budú uspokojovať počas celého roka a nebudú to len záležitosti týkajúce sa peňazí a práce. 
Neprestávajte myslieť na to, že vašu rodinu milujete a je pre vás to najdôležitejšie vo vašom živote. Váš rok začne atraktívne, váš sexepíl bude priam žiariť. Nezabúdajte, že aj malé gestá vedia urobiť veľké veci. Veci budete mať pod kontrolou, pretože ste nohami pevne na zemi. Váš rok bude ukončený tak dobre, ako sa začne. 

Vodnár

Vy ste žiariaca hviezda.  V novom roku budete sršať nápadmi, ktoré sa možno budú zdať bezvýznamné, no v konečnom dôsledku budú naozaj efektívne. Budete mať schopnosť rozoznať dobré rozhodnutie od toho zlého viac, ako ktokoľvek iný. Ak budete nad vecami rozumne premýšľať, budete lepší ako ostatní. 
Vďaka tomu, že to s ľuďmi naozaj viete, váš osobný život vás bude napĺňať a uspokojovať. Nezabudnite žiariť tak, ako to len vy viete a ľudia vás budú milovať. Vaša povaha vás privedie k rôznym aktivitám , ktoré vám spríjemnia život. Vyťažte zo života, čo sa dá. Vy to viete!

Ryby

Na Ryby čaká pozitívny rok, ľudia vám budú pomáhať a tak veľa z vašich plánov sa stane skutočnosťou. Vaša základňa priateľov bude stále narastať a tak sa počas celého roka, nebudete nikdy cítiť osamelo. Pred tým, ako budete chcieť vyskúšať niečo nepoznané, poraďte sa s ľuďmi, ktorí o tom vedia viac ako vy, aby ste predišli zbytočným problémom. Na jar a na leto sa snažte užiť si vnútorný pokoj a sústreďte sa len na seba. V roku 2016 budete robiť rozumné rozhodnutia a tak budete spokojný vo všetkých životných sférach.