Presunúť na hlavný obsah

Letný horoskop podľa znamenia: Váhy, nehľadajte partnera za každú cenu, Levice si môžu pokojne užívať

Partnerský horoskop

Pýtate sa, kde a s kým strávite voľné slnečné dni? Hviezdy to zistili za vás.

Ryby

Vy si vychutnáte pokojné a teplé dni na pláži, v štýlových bikinách. Odporúčanou destináciou, kde naberiete druhý dych, by mohol byť pre vás úžasný ostrov Saint John. V júli by mali nezadané stretnúť príťažlivého muža, s ktorým si užijú zvyšok leta. 

Baran

Barani milujú extrémy, a práve z toho dôvodu je pre nich dokonalou dovolenkovou destináciou divoká Aljaška. Ak chcete zažiť trocha adrenalínu, vyberte sa na turistiku, ktorá vám v žilách rozprúdi krv. Váš ex sa bude snažiť o návrat, ale buďte opatrné. Staré dvere nevedú k ničomu novému, a august vám má priniesť do života nového muža.

Prečítajte si: Znamenie, v ktorom ste sa narodili, prezrádza, akou matkou budete: Máte predpoklady na to byť dobrou matkou?

Býk

Milujete pekné veci, a preto je vašou destináciou čarovné Provensálsko s úžasným jedlo, vínom, a romantikou. V láske vás dobehnú chyby z minulosti, poučte sa, a pohnite ďalej. Majte rada samú seba, a láska príde do vášho života prirodzene.

Blíženec

Zmes všetkého v rozumnej miere je pre vás to pravé orechové. Toto leto navštívte destináciu ako New Orleans, magické miesto, kde nájdete všetko pokope. O vaše srdce sa bude snažiť neznámy muž, a hoci bude vedieť ako na vás, najskôr si ho dobre preverte. 

Rak

Račice majú rady pokoj a úzadie. Vašou destináciou by tento rok mohol byť ostrov Nantucket, kde si pri majákoch a plavbách loďou dokonale oddýchnete. Problémy vo vzťahu sa snažte diplomaticky vyriešiť, ak bojovať už nevládzete, nechajte partnera bez zbytočnej drámy odísť.

Lev

Nočný život, priatelia a tanečný parket sú pre vás tou pravou podstatou dokonalého leta. Zbaľte veci, a vyberte sa na Ibizu, kde párty nikdy nekončí. Momentálne vám láska prináša množstvo zábavy, tak si to užite.

Panna 

Kempovanie, plávanie, či turistika. V tomto duchu strávite aj svoje leto. Vašou destináciou sú Veľké kanadské jazerá, ktoré vás svojou prírodnou atmosférou dostanú. Ak vám jeden z vašich priateľov nečakane vyzná lásku, neodmietnite ho hneď, pretože nikdy neviete..

Váhy

Romantická duša vo vás potrebuje stráviť leto v Paríži. Historické uličky, pamiatky, a jedlá, sú veci, ktoré uspokoja vaše sny. Minulosť nechajte minulosťou, a nesnažte sa nájsť partnera za každú cenu. Trpezlivosť je vlastnosť, ktorú si toto leto osvojte.

Škorpión

Máte rady luxus skombinovaný s exotikou. Vašou voľbou pre leto je dobrodružstvom nabitá Keňa. Splňte si sny z detstva v obklopení zvierat a divočiny. Románik s kolegom, ktorý už dlhšie plánujete, nemusí zostať iba vo vašich predstavách. 

Strelec

Vaša spirituálna duša hľadá pokoj pre myseľ, ktorý nájdete práve na Bali. Príroda, kľud, a nová kultúra sú veci, ktorými sa obklopujete najradšej. Zapracujte na sebe, a už koncom leta by ste mali stretnúť niekoho, o kom sa vám doteraz ani nesnívalo.

Mohlo by vás zaujímať: Trendy plavky, z ktorých si vyberie každá: Toto sú strihy, ktoré preferujú Slovenky najviac

Kozorožec

Milujete výšku a nové miesta, preto sa toto leto vyberte na hory, napríklad na Jackson Hole. Nechoďte však sama. Nájdite si spoločnosť na cestovanie, najlepšie niekoho s rovnakou energiou a entuziazmom, aký máte vy.

Vodnár

Dizajnové vychytávky a zaujímavá architektúra je to, čo vás najviac fascinuje. Tento rok skúste nové miesta, napríklad Palm Springs. Táto oáza s retro architektúrou by vás mohla milo prekvapiť. Celé leto budete milovaná, tak si to vychutnajte.