Presunúť na hlavný obsah

Video: Desať minút a jedna činka vás delia od postavy snov: Vyskúšajte túto účinnú pomôcku a vyformujte si telo

Fitness

Len pár minút, séria účinných cvikov a len jedna pomôcka vám môžu pomôcť prepracovať sa k vysnívanej postavičke.

Kettlebell

Mnohí z vás ste určite počuli aspoň raz o tzv. činke kettlebell. Táto „old school“ cvičebná pomôcka pochádza už z cárskeho Ruska a dnes sa mnohí tréneri po nej o päť siahajú. Dôvod je prostý. S touto nenápadnou pomôckou si v kombinácii s tými pravými cvikmi môžete vyformovať telo do vysnívanej podoby. Ruky, nohy, zadok, chrbát a neposlednom rade aj brušné svalstvo. S kettlebell viete zapracovať na všetkom. 

Nohy aj ruky

Drepy aj výpady - dvojica cvikov, ktoré stoja za krásnymi a vypracovanými zadočkami viacerých modeliek. Tentokrát ich však môžete vyskúšať aj s touto pomôckou. Kettlebell stačí neustále držať oboma rukami pred prsiami a robiť čo najhlbšie drepy.

Neprehliadnite: VIDEO: Tri minúty ranného cvičenia vám zmení život: Toto sú benefity, o ktorých ste možno netušili

Alebo môžete vyskúšať drepy trochu inak – do cvičenia zapojíte aj ruky. A to tak, že urobíte klasický drep, a keď budete dole, v polohe zotrváte a vystriete ruky kettlebellom a vrátite sa späť. 

Ak chcete na svojich rukách zapracovať viac, vyskúšajte kľuky spojené s kettlebellom. Vďaka tomuto jednoduchému, ale veľmi účinnému cviku môžete dosiahnuť po krátkej dobe veľmi viditeľné výsledky. 

Mohlo by vás zaujímať: Na túto sexi časť ženského tela pri cvičení zabúdame: Týmito cvikmi si ju vypracujete k dokonalosti

Sexi bruško

Aj na bruchu môžete zapracovať práve touto činkou. V priloženom videu môžete nájsť hneď niekoľko cvikov, ktoré vás určite oslovia. Zameriať sa môžete na priame, ale aj šikmé svaly. 


VIDEO: Desaťminútové cvičenie s kettlebellom vám môže pomôcť k postavičke snov

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus