Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Nespíme spolu, namiesto toho si to pred sebou takto užívame!

Erotické poviedky

Dlho sme sa pokúšali nájsť ten správny spôsob vzrušenia, až sme ho nakoniec úplnou náhodou objavili.

Marek ma už od začiatku neskutočne priťahoval. Spoznali sme sa cez jedného nášho známeho, a od prvého momentu sme si padli do oka. Po týždni sme spolu začali spávať, ale napriek príťažlivosti nám to v posteli neklapalo.

Prečítajte si: U žien, ktoré spali s týmto počtom mužov, je najväčšia pravdepodobnosť rozvodu

Časom som to s ním chcela vzdať, ale jeden večer zmenil úplne všetko. Rozhodla som sa ho prekvapiť s večerou, ktorú som mu sama pripravila, a osobne priniesla domov. Mala som jeho kľúče, a preto som mu dopredu o ničom nepovedala. Keď som otvorila dvere do spálne skoro som onemela. Marek ležal nahý na posteli, natretý olejčekom, a robil si to takým spôsobom, že mňa samú to začalo rajcovať. 

Pridala som sa

Najskôr sa zahanbil, ale keď videl, že sa mi to páči, pokračoval. Ľahla som si vedľa neho, a vďaka tomu, čo so sebou stváral som sa spontánne pridala. Navzájom sme sa nedotýkali, iba sa na seba celý čas pozerali. Bolo to neskutočné, a skončilo to tak, ako nikdy predtým. 

Našli sme spôsob

Hoci sme s Marekom už od začiatku vedeli, že sa navzájom priťahujeme, netušili sme, že týmto spôsobom sa dostaneme tam, kam sa nám normálnym milovaním dostať nepodarilo. 

Mohlo by vás zaujímať: Vďaka tejto jednej veci sme s manželom stále spolu: Tajomstvo, ktoré musíte poznať

Od toho večera spolu reálne nespávame, a napriek tomu ani jednému z nás vzrušenie v posteli, ani intímne spojenie nechýba. Robíme si to po svojom, a aj keď by to možno niekomu pripadalo nenormálne, nás dvoch to neuveriteľne rajcuje.