Ivana Christová so svojou dcérou takto zažiarili: Daniela svoju mamu v tomto nikdy nesklame

Na nedávnej akcii Ružová noc sa misska Ivana Christová predviedla aj s dcérou, ktorá bývalej kráľovnej krásy a úspešnej modelke akoby z oka vypadla.

Ivana Christová s krásnou dcérou Danielou

Ivana Christová s krásnou dcérou Danielou

Zdroj: Ján Zemiar

Aká Ivana, taká Daniela...?

Ivana Christová sa počas Ružovej noci v Bratislave predstavila so spokojným úsmevom a pohodou, ktorá znej sála na kilometre... Z bývalej kráľovnej krásy žiarila spokojnosť ako už dávno nie, čo jej výrazne pridávalo na šarme. Spoločnosť jej počas večera robila dcéra Daniela, ktorá je Ivaninou značnou pýchou. I keď jablko nepadlo ďaleko od stromu, misska z roku 1989 štafetu dcére nepredá. Tá má totiž záľubu v niečom inom.

Mohlo by vás zaujímať: Dcéry známych Sloveniek sú kópiami svojich krásnych mám. Ktorá sa na maminu podobá najviac?


Sympatická brunetka sa môže tešiť z krásy, ktorú dostala do vienka, vďaka čomu je čoraz častejšie stredobodom pozornosti zakaždým, keď sa ukáže spoločnosti. I keď aj ona má všetky predpoklady na to, zabodovať na súťaži krásy, k modelingu to Danielu zatiaľ neťahá. No jej práca nemá od tejto brandže až tak ďaleko. Už niekoľko rokov spolu s Ivanou prevádzkujú „biznis“, ktorého úlohou je robiť ženy krajšie. A šikovná Daniela sa pomaly dostáva medzi žiadané vizážistky. I keď pokojne by si mohla vymeniť úlohu aj so svojimi modelkami. Veď posúďate sami...

Neprehliadnite: VIDEO: Krásna Ivana Christová prezradila, čomu sa naplno venuje i to, akými očami sa pozerá dnes na svet

Charitatívny galavečer, ktorý sa v našom hlavnom meste konal už po trinástykrát, je postavený na pomáhaní najmenším pacientom. Zakúpením vstupeniek na túto akciu hostia tak pomohli tým, ktorí to potrebujú najviac, pacientom destkého onkologického oddelenia.

Foto:
Ján Zemiar, instagram.com/danielachristova/
Zdroj:
rv

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba