Presunúť na hlavný obsah

Novou Miss Universe SR 2016 sa stala Zuzana Kollárová: Touto postavičkou nedala šancu nikomu! Páči sa aj vám?

Feminity TV

V sobotu večer sme sa dozvedeli meno novej slovenskej Miss Universe pre rok 2016.

Večer plný krásnych žien

Dvanásť súťažiacich sa celkom tri mesiace po zverejnení finálovej zostavy, snažilo urobiť maximum pre to, aby sa práve oni stali novou Miss Universe. No tento titul mohla získať len jedna z nich. A tou sa stala sympatická Zuzana Kollárová.

Okrem toho hlavného však získala Zuzana aj ďalšie tri tituly, vrátanie Miss Media. Je tak jasné, že stosedemdesiatštyri centimetrov vysoká kráska s mierami 88-59-88, zvíťazila počas večera na plnej čiare a súperkám tak nedala žiadnu šancu.

Mohlo by vás zaujímať: Bývalá misska Silvia Chovancová-Lakatošová má lepšiu postavu ako v 18-tke: Pozrite si foto z civilu

Bohatý program

Osemnástym ročníkom súťaže divákov sprevádzal moderátor Sajfa. No okrem neho sme na pódiu mohli vidieť aj hereckú legendu Jozefa Vajdu, ktorý odmoderoval najobľúbenejšiu disciplínu, promenádu v plavkách. Prítomných, ale i televíznych divákov rozhodne zabavili aj vystúpenia známych slovenských umelcov Márie Čírovej, Majka Spirita či Kristíny.

Neprehliadnite: Najkrajšia mamička slovenského šoubiznisu? Takto zmenilo materstvo bývalú kráľovnú krásy!

Víťazka môže byť len jedna

Napriek tomu, že dvadsaťštyriročná rodáčka z Bratislavy pozbierala počas večer rovno štyri tituly, po zisku toho hlavného bola stále v šoku. Úprimnú radosť aj dojatie neskrývala ani počas nášho rozhovoru tesne po vyhlásení výsledkov. Ako sa cítila si môžete pozrieť v priloženom videu pod článkom.

FEMINITY TV: Nová víťazka Miss Universe SR 2016 Zuzana Kollárová nám prezradila svoje dojmy zo zisku titulu tesne po súťaži

Páči sa vám nová Miss Universe SR 2016?

spolu hlasovalo 878 ľudí

áno
296
nie
582

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus