Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková: Mojím snom je mať veľkú rodinu

Feminity TV

Krásna Karolína Chomisteková porozprávala o svojich hodnotách, rodine a ako bude tráviť tohtoročné sviatky.

Karolína Chomisteková sa pohybuje vo sfére modelingu a krásy už niekoľko rokov. Ambiciózna Slovenka si však v súkromí potrpí na základné hodnoty a tradície. V súvislosti s nadchádzajúcimi sviatkami nás zaujímalo, ako bude tráviť tieto najpokojnejšie dni v roku. Keďže Karolína pochádza z veľkej rodiny, je pochopiteľné, že je pre ňu súdržnosť nesmierne dôležitá.

Rodina je pre ňu priorita

„Vianočné sviatky sú pre mňa najkrajšie sviatky v roku, milujem ich atmosféru a to, že sa stretneme celá šesťčlenná rodina pokope. Teším sa na to, že ich budeme tráviť všetci spolu.“ neskrývala nadšenie Karolína.

Tradičné zvyky sú súčasťou rodiny Chomistekovcov: „Milujem ráno na Vianoce! Všetci pomáhame pripravovať štedrovečernú večeru a varíme domáce vínko podľa vlastnej receptúry. Samotný večer začína tým, že sa všetci spolu pomodlíme a máme oplátku s medom. Tatino nám dáva medový krížik odmalička, čo ja úplne zbožňujem a nesmie chýbať klasická kapustnica, ryba a šalát.“

Na rebríčku hodnôt je u nej rodina na prvom mieste: „Rodina je pre mňa všetkým. Môj cieľ do budúcna je mať veľkú rodinu, zdravé deti, pretože pre mňa je toto taký životný sen už odmalička,“ priznala riaditeľka súťaže Miss Slovensko.

Mohlo by vás zaujímať: Bývalá kráľovná krásy má exkluzívny šatník: Niektoré sexi kúsky vás pravdepodobne šokujú

FEMINITY TV: Karolína Chomisteková o tom, čo všetko pre ňu znamená rodina