Presunúť na hlavný obsah

Modelky spodnej bielizne Victoria´s Secret kedysi a dnes: Pozrite sa, ako zmenila známe anjeliky úloha matiek

Zahraničné celebrity

Celý svet ich pozná a obdivuje! Muži po nich túžia a ženy sa im chcú podobať. Reč je o nadpozemsky krásnych modelkách prestížnej značky spodného prádla.

Obdivované modelky z Victoria´s Secret nie sú len chodiacou dokonalosťou, ale aj reálnymi ženami. Poniektoré si už stihli založiť vlastnú rodinu a pracovné modelingové ponuky striedajú s výchovou svojich detí. Pozrite sa, ako zmenilo materstvo krásne modelky a ich kariéru.

Prečítajte si aj: Anjelik Victoria´s Secret Taylor Hill: Neuveríte, komu táto mladučká kráska vďačí za to, že dostala svoje krídla

Adriana Lima

Brazílska supermodelka je tvárou známej značky už neuveriteľných 18 rokov. Jedna z najsexi modeliek sveta je ikonickou modelkou Victoria´s Secret a počas svojho modelingového pôsobenia stihla porodiť dve deti. Štvorročná Sienna a sedemročná Valentina sú dnes už veľké slečny a krásu zdedili po ich slávnej mame. Pri pohľade na Adrianu, by ste však netipovali, že vychováva dve dcéry. S bezchybnou figúrou a dievčenskou tvárou pôsobí ako na začiatku svojej kariéry a zdá sa, že pojem starnutie je u nej veľkou neznámou. 

Alessandra Ambrosio

Alessandra patrila k prvým modelkám, ktoré predvádzali pre prestížnu značku spodnej bielizne. V súčasnosti ma 35-ročná brazílska topmodelka už dve deti. Štvorročný Noah a 8-ročná Anja robia krásnej modelke najväčšiu radosť. Alessandra dokonca predvádzala spodnú bielizeň aj v momente, keď očakávala svoje druhé dieťa. V roku 2011 sa zúčastnila módnej show v štvrtom mesiaci tehotenstva a zaujímavosťou je, že nikto zo zákulisia Victoria´s Secret o tom netušil. 

Doutzen Kroes

Holandská modelka Doutzen patrí k najvýraznejším anjelikom. 31-ročná modelka patrí taktiež k modelkám, ktoré stihli popri svojej kariére už dve deti. Dvojročná Myllena a päťročný Phyllon stihli spoločne s mamou už pózovať pre módny editoriál. Sexi modelka taktiež nezanevrela na kariéru supermodelky a popri výchove detí stíha aj prehliadky a fotenia. Ani na tejto kráske nevidno známky materstva a jej postava je inšpiráciou pre mnohé matky.

Lily Aldridge

Lily patrí tiež k modelkám, ktoré popri práci vychovávajú dieťa. Sympatická brunetka vychováva štvorročnú Dixie a zároveň fotí pre prestížne značky. Supermodelka s britskými koreňmi pôsobí ako nevinné dievčatko a len málokto by jej tipoval rolu matky. Dievčenská Lily je však v súkromí rodinný typ, ktorý trávi svoj voľný čas najradšej s manželom a malou dcérou.

Behati Prinsloo

27-ročná modelka Behati je čerstvou mamičkou. Len v septembri minulého roku sa jej narodilo vysnívané dievčatko, ktorému dala meno Dusty. Sympatická topmodelka už oficiálne patrí k mamičkám z Victoria´s Secret. Modelka sa však plánuje už na ďalší rok ukázať na svetových mólach a vrátiť sa do sveta modelingu.

Mohlo by vás zaujímať: Ako sa obliekajú modelky, keď práve nepredvádzajú na móle? Tieto ženy vedia, čím upútať!

Candice Swanepoel

Anjelsky krásna Candice očakávala svoje prvé dieťa v rovnakom čase ako jej kolegyňa Behati. 28-ročná modelka priniesla na svet svojho syna začiatkom októbra a mamičkovské povinnosti si s nadšením užíva. Prvorodenému synovi dala netradičné meno Anacã, ktoré je v Afrike považované za posvätné. Kontrakt so značkou Victoria´s Secret však neprerušila a v budúcnosti sa plánuje vrátiť na prehliadkové móla.