Presunúť na hlavný obsah

Priateľov kamarát z minulosti si so mnou zahral špinavú hru: Skočila som na ňu, teraz ľutujem…

Sex a vzťahy

Andrea na vlastnej koži pocítila, aké to je, keď podľahne poblúzneniu a nechá sa zlákať niečím o čom si namýšľa, že je to tá pravá láska. Všetko však len bola dobre premyslená hra jedného muža...

„S Milošom to nebola láska na prvý pohľad, ani žiadna veľká láska, ktorá sa rozvinula časom. Bol to vzťah, ktorý bol vyvážený a povedala by som, že výhodný z oboch strán. Keď sme sa zoznámili, neboli sme už najmladší, ale rozhodne sklamaní viacerými vzťahmi, tak som si povedala, prečo nie. Tak sme sa spolu naučili žiť a existovať, samozrejme pravidelný sex bol jedna z ďalších výhod,“ začala opisovať začiatky svojho vzťahu naša čitateľka Andrea (30).

Mohlo by vás zaujímať: Musela som odmietnuť zásnuby: Kvôli tejto vypočítavosti som povedala mužovi nakoniec tvrdo "nie"

Všetko sa skomplikovalo, keď do ich rovnocenného vzťahu zasiahla tretia osoba v podobe Milošovho dobrého priateľa zo študentských čias, ktorý sa vrátil po dlhej dobe z cudziny. „Od momentu ako mi Miloš Alexa predstavil, som vedela, že ten nepokoj, ktorý vo mne kdesi vnútri vznikol, už neustane. Mala som pri ňom zvláštny pocit, okamžite som v jeho blízkosti znervóznela, začali sa mi potiť dlane a koktala som pri každej jednej jeho otázke smerovanej na mňa ako taká pubertiačka. Nespoznávala som samu seba, toto som ešte pri žiadnom mužovi doposiaľ necítila, a už vôbec nie pri Milošovi,“ zveruje sa nám so svojimi vtedajšími pocitmi.

Neprehliadnite: Takéto poníženie som nečakala: Partner ma požiadal o ruku skutočne nechutným spôsobom

Kontrole sa to vymklo jedného večera, keď Miloš ostal v práci dlhšie kvôli jednému projektu, a Alex u nich v tom čase pár nocí prespával, kým si hľadal vlastné bývanie. „Pozerali sme film, v izbe bola polotma, pili sme víno a hádzali na seba pohľady plné túžby. Pamätám sa na jeho erotické narážky, potom na dotyky a nakoniec ani neviem ako, sme skončili nahí na gauči a vychutnávala  som si ten najdivokejší a najlepší sex, aký som kedy zažila. Naviac to vzrušenie z toho, že môžeme byť pristihnutí. Bolo to zvláštne, ale vôbec ničoho som neľutovala, dokonca som sa dokázala pred Milošom tak pretvarovať, akoby sa naozaj nič nestalo,“ pokračuje Andrea.

Takto Andrea s Alexom pokračovali aj potom, čo sa od nich odsťahoval a našiel si vlastné bývanie. Dokonca bola presvedčená, že on je ten pravý. Takže keď sa všetko Miloš dozvedel tak že ich sám pristihol u neho v byte, Andree dokonca odľahlo: „Bola som taká naivná a istá Alexovou láskou, že som neverila, keď som od Miloša počula, že ma len zneužil, aby sa mu odplatil za nejaké dievča z výšky, s ktorým sa Miloš vyspal, a po ktorom Alex túžil. Neverila som, ale keď sa Alex vysmial do očí aj mne, pochopila som, akú strašnú chybu som urobila. Nikdy by som neverila, že si so mnou zahrá takú špinavú hru...,“ priznáva sklamaná Andrea.

Čítajte tiež: Zamiloval sa do jej vzhľadu a vzal za manželku: Keď "vytriezvel", nevedel sa zmieriť s touto jej povahovou črtou

Nakoniec ostala sama, po tridsiatke, bez perspektívneho vzťahu: „Bola som zase na začiatku, ale tentoraz vďaka vlastnej hlúposti,“ skonštatovala na záver.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus