Presunúť na hlavný obsah

Ako vyzerá v súkromí nová televízna tvár Lenka Vavrinčíková? Vždy vysmiata brunetka vás prekvapí

Slovenské celebrity

Len nedávno sa stala novou tvárou Televíznych novín a musíme priznať, že jej to na novej pozícii pristane. Viete, o kom hovoríme?

Na prvý pohľad by ste pod pleťovou maskou známu markizáčku len ťažko spoznali. Možno by sa vám to však podarilo, keby sme vám prezradili, že práve ona bola ešte donedávna rosničkou.

Prečítajte si: Krásna a talentovaná Lina Mayer: Aj takto táto známa speváčka so svojským štýlom trávi svoje voľné chvíle

Dnes je však všetko inak a Lenka je novou tvárou spravodajstva. Pod maskou sa teda skrýva bývalá rosnička a aktuálna moderátorka Televíznych novín Lenka Vavrinčíková.

Lenka si za svoju kariéru prešla mnohými projektami. Začínala ako rosnička v Teleráne, objavila sa v šou Tvoja tvár znie povedome a tiež v relácii Chart show. Okrem iného si len prednedávnom sadla do moderátorského kresla a svoju premiéru zvládla ukážkovo a s prehľadom. Možno aj preto, že svojej práci bola vždy oddaná a do všetkého išla naplno.

Lenka je v súkromí však úplne normálna a bežná žena, ktorá miluje zvieratá a práve s nimi má niekoľko fotografii aj na svojej sociálnej sieti.

Vyzerá to tak, že markizáckej moderátorke sa momentálne darí aj v práci aj v súkromí a my jej aj naďalej držíme palce.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Poznáte novú moderátorskú tvár Simonu Leskovskú? V práci je okolo tejto sexi krásky poriadne horúco!

Je vám sympatická nová moderátorka Lenka Vavrinčíková?

spolu hlasovalo 1051 ľudí

áno
961
nie
90

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus