Presunúť na hlavný obsah

Naše známe Slovenky vytiahli jarné outfity: Štýlová Soňa Skoncová, Dara Rolins v najžiadanejších džínsach sezóny

Slovenské celebrity

Vonku sa konečne oteplilo a my tak odkladáme zimné outfity do šatníkov. Ako sa zdá, známe Slovenky sú na tom rovnako a aj ony už privítali jar po svojom a so štýlom.

Jar je obdobím farieb a práve tie sa objavujú posledné dni čoraz viac aj na našich outfitoch. Pozrite sa na jarné outfity našich známych Sloveniek.

Čítajte aj: Ako sa rokmi zmenili najznámejšie Slovenky? Pauhofová zreje do krásy, Hilmerová si zachovala dievčenský vzhľad

Stanka Pavolová

Moderátorka Stanka Pavolová je známa tým, že má vkus na pekné a hlavne farebné oblečenie. Nebojí sa kombinovať a práve to je na nej atraktívne. Žltá farba je na jar ako stvorená a kvetinové vzory rovnako.

Soňa Skoncová

Moderátorka a modelka Soňa Skoncová je prirodzene krásna žena s postavou, vďaka ktorej si môže dovoliť takmer akýkoľvek strih, farbu, či vzor na oblečení. Krátky šedý sveter skombinovaný s bledými nohavicami jej pristane rovnako ako bielo-čierna kombinácia nohavíc a krátkeho trička.

Kristína Činčurová

Miss Slovensko 2016 Kristína Činčurová patrí k ženám, ktoré dávajú prednosť jednoduchým a zároveň pohodlným outfitom. Kožená bunda by nemala chýbať azda v žiadnom ženskom šatníku rovnako ako jednoduché biele tričko s krátkym rukávom.

Alena Pallová

Prominentná lekárka Alena Pallová má vo svojom šatníku skutočne výnimočné a drahé kúsky. Farbám sa nevyhýba, práve naopak. Ružový dlhý kabát, či horčicové sako vyzerajú na Alene štýlovo a vkusne.

Michaela Kocianová

Topmodelka z agentúry Elite Bratislava Michaela Kocianová si ako jedna z mála žien môže dovoliť bielu farbu oblečenia. Jej dokonale štíhlej postave neublíži, ale naopak veľmi pristane. Michaela dáva prednosť jednoduchosti a pohodliu.

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins je aktívna a energická žena. Najlepšie sa cíti v čiernom tričku a v rifliach, ktoré lichotia jej vypracovanej postave.

Prečítajte si: Táto krásna Slovenka nestarne: Pozrite sa, ako to herečke Diane Mórovej nedávno v spoločnosti pristalo

Niki Lowrie

Modelka Niki Lowrie obľubuje pánsky štýl obliekania sa. V jej šatníku by ste pravdepodobne našli množstvo pánskych košiel, oversize vecí a to všetko v tmavých, či zemitých tónoch, no často experimentuje aj s farbami.

Ktorá Slovenka má podľa vás najlepší štýl obliekania sa?

spolu hlasovalo 892 ľudí