Najlepší nápoj pred letom, ktorým potlačíte viditeľnú celulitídu: Stačí, ak do citrónovej vody pridáte ešte tieto tri suroviny

V takomto prípade sa hovorí, že vás leto zastihlo nepripravené. Náznaky celulitídy však viete rýchlo potlačiť a my vám prezradíme spôsob, ako.

Nápoj, ktorým potlačíte viditeľnú celulitídu: Stačí, ak do citrónovej vody pridáte ešte tieto dve suroviny!

Nápoj, ktorým potlačíte viditeľnú celulitídu: Stačí, ak do citrónovej vody pridáte ešte tieto dve suroviny!

Zdroj: Profimedia

Vzhľadom na anatómiu ženy, je veľmi pravdepodobné, že takmer každá z nás má celulitídu. Niektoré viac, iné menej. Je dobré ju priznať, no netvárme sa, že žiadna z nás sa jej nechce zbaviť a že netúži mať krásnu hebkú pokožku práve na zadku a na stehnách. 

Citrónová voda je klasika, ktorú môžete obohatiť ešte o tieto suroviny

O tom, že citrónová voda sama o sebe dokáže s telom skutočné zázraky, sme sa presvedčili už niekoľkokrát. Je to ideálny spúšťač metabolizmu, pokiaľ ju pijete ráno nalačno. Viac o jej účinkoch, sa môžete dočítať v samostatnom článku.
Ak však do citrónovej vody pridáte stonkový zeler a grapefruit, naštartujete tým cirkuláciu krvi a tiež odbúravanie tukových zásob

Benefity pre naše telo a pokožku

Priaznivé účinky stonkového zeleru a samotného grapefruitu sa spájajú práve s chudnutím a vypínaním pokožky.  
Stonkový zeler má v sebe látky, ktoré podporujú prekrvenie v tele. Okrem toho obsahuje vlákninu a minimum kalórií, takže je výborným doplnkom práve do nápojov.

Grep sa s chudnutím spája odjakživa. Najmä červený grep, ktorý nielenže znižuje hladinu cholesterolu v krvi, ale obsahuje tiež látky, ktoré produkujú kolagén. Ten je základným stavebným kameňom pri vyhladzovaní pokožky a efekte mladosti. 

Zázvor je označovaný ako elixír života a my sa nečudujeme. Obsahuje antibiotické látky a v mnohých prípadoch pôsobí ako spaľovač tukov. Veľké množstvo vitamínov a minerálov buduje imunitu.

Inšpirujte sa: Podstúpte 7-dňový detox, ktorý vám z tela odstráni všetky toxické látky: Vaše telo a pleť sa zmenia na nepoznanie

Nápoj proti celulitíde

Na tento rýchly nápoj potrebujete nasledovné suroviny, ktoré očistíte, nakrájate na drobné kúsky alebo kolieska a zalejete vodou. Určite nepridávajte žiadny cukor (nie, ani hnedý). Chuť je aj napriek tomu svieža. 

  • 2 citróny
  • 1 grapefruit
  • 2 stonky stonkového zeleru
  • Čerstvý zázvor
  • Voda
Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Vysetrenie.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba