Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Soňa Müllerová si zachováva status elegantnej dámy v duchu Parížanky: Toto ste o nej (zrejme) nevedeli

Slovenské celebrity

Stálica televíznej obrazovky, Soňa Müllerová má svoj osobitý štýl, pričom si zachováva status elegantnej dámy. Nám pripomína Parížanku a tak sme boli zvedavý, aký má vzťah práve k cestovaniu.

Moderátorka Soňa Müllerová nás vždy svojím osobitým štýlom zaujme a nebudeme klamať, kedˇpovieme, že má v sebe kus francúzskej elegancie. K mekke módy, akou je Paríž má známa televízna tvár pomerne blízko. Študovala francúzštinu a jej dcéra Ema študuje a žije v Paríži tiež. 

Pozrite si rozhovor: Najkrajšia Európanka Petra Denková chystá rozprávkovú svadbu: Bude to veľkolepé a prezradila nám detaily

Úspešná moderátorka nám prezradila, aký mala vzťah k móde a k obliekaniu, keď bola mladá mamička. „Pamätám si, keď bola malinká, mala asi tri roky a chodila do škôlky. Ja som bola vo Francúzsku a za hotelom, kde som bývala, bol obchodík s dievčenskými vecami a priniesla som jej všetko čierne, také rockové,“ začala rozprávať svoju príhodu, kedˇbola jej dcéra malá. 


 
„Priniesla som to s tým, aké to je úžasné, fashion bude mať moja dcéra a keď som jej to dala obliecť, mala to len raz v škôlke a prišla s plačom, že ja už to nechcem, ja chcem byť ako Barbinka,“ spomína na vtipný moment vo svojom živote. Paradoxom je, že dnes je Ema ovplyvnená módou presne týmto štýlom a jej outfity tvoria prevažne neutrálne farby ako je čierna, sivá či biela a veľmi jednoduché strihy. 

Mohlo by vás zaujímať: Dcéra bývalej missky Ivany Christovej si v živote zakladá na jednej dôležitej veci: Bez tohto ju zrejme nestretnete

K francúzskemu štýlu a umeniu má blízko, no očarili ju aj iné destinácie

Soňa Müllerová nám tiež porozprávala o tom, že v mladosti nemala možnosť toľko cestovať, kedže zostala sama s dvoma deťmi. Dnes si však tieto chvíle dokáže vychutnať a s dcérou, ktorá žije v Paríži, si vychutnáva kultúru, typickú pre toto miesto. „Paríž je úžasné miesto s vlastným koloritom, s kaviarničkami, s úžasnou atmosférou. Chodím už do takých štvrtí a na také miesta, kde nechodia turisti. Na také typické francúzske miesta, tam sa sedí, diskutuje, debatuje… Paríž je úžasný,“ dodala známa moderátorka. Soňa Müllerová nám tiež prezradila, akú krajinu sa chystá s dcérou Emou navštíviť a čím ju zaujalo práve toto miesto. Nechajte sa inšpirovať v nasledujúcom rozhovore.

FEMINITY TV: Moderátorka Soňa Müllerová prezradila svoj vzťah k Parížu i to, aká destinácia ju očarila natoľko, že sa tam najbližšie chystá so svojou dcérou

- Najčítanejšie -