Presunúť na hlavný obsah

Svadobné líčenie, ktoré vám zabezpečí žiarivý vzhľad: Používajte maximálne dve až tri farby

Krása

Luxusný a žiarivý vzhľad vo svoj veľký deň podporte líčením. Používajte maximálne dve až tri farby a pleť rozjasnite technikou strobing. Inšpirujte sa nesmrteľnou kombináciou bielej a zlatej či holografickými odleskami vodnej hladiny.

Na prvný pohľad upútajú pozornosť trblietavé, zlato nalíčené pery. Kombinácia zlatých a bielých tónov je nesmrteľná a pôsobí veľmi luxusne.

Sako: Twin-Set Eurovea
Šperk: I am store
Modelka: Lucia C./Mix Model Management


Pri tejto bielozlatej kombinácii sú pre zmenu zlato vytieňované oči. Vnútorné a vonkajšie kútiky vizážista vyfarbil zlatým tieňom a stredy viečok rozjasnil bielym perleťovým tieňom, aby oči získali sviežosť. Vnútorné linky vykreslil vizážista vodeodolnou bielou ceruzkou. Lícne kosti rozjasnil krémovou lícenkou a rozjasňovačom, na pery použil iba priehladný lesk.

Šaty: Michaela Ľuptáková
Náušnice: I am store
Modelka: Lucia C./Mix Model Management

Prečítajte si: Výber kvalitných krémov, ktoré zabezpečia zamatovú pleť: Tieto sa na sebe oplatí vyskúšať

Ťažiskom líčenia sú dokonalo matné saténové pery,ktoré by mali mať presné a čisté kontúry. Farba na perách skvele drží a nerozmazáva sa. Oči k nim nalíčil vizážista v studených zemitých odtieňoch a vytieňoval dostratena. 

 

Šaty: Twin-Set Eurovea
Náušnice, prsteň: I am store
Modelka: Viktória Svačinová


Kombinácia lila odtieňov tón v tóne je ideálna pre brunetky a hnedoočky. Použité odtiene sú v troch tónch- intenzívny fialový vo vnútorných kútikoch,svetlý na pohyblivom viečku a stredný vo vonkajších kútikoch očí.Pery vizážista nalíčil taktiež fialovými pigmentami pre výrazný netradičný efekt.

Neprehliadnite: Tipy na dekoratívnu kozmetiku  sýtych farbách červenej a ružovej: Naučte sa nosiť symbol sebavedomia

Košela: H&M studio
Čelenka: I am store
Modelka: Viktória SvačinováLíčenie je inšpirované odleskami vodnej hladiny. Oči vizážista nalíčil holografickým očním tieňom, čo je momentálne veľmi trendy. 3D efekt sa objaví pri dopade svetla pod určitým uhlom. Obočie stačilo iba vyčesať a lícne kosti zvýrazniť krémovou lícenkou. Pery majú vysoký vodový lesk.
Šaty: Twin-Set Eurovea
Náušnice: I am store
Modelka: Natália B./Mix Model Management
 

Mäkko posobiace líčenie vytvoril vizážista iba s použitím očného tieňu a pigmentov, bez akýchkoľvek linek či konturovacích ceruziek.Obočie zľahka dokreslil prirodzeným tieňom. Líčka presvetlil s rozjasňovačom a rozžiaril lícenkou v broskyňovom odtieni. Na pery použil pigment v zlato-broskyňovom odtieni, ktorý zmiešal s balzamom na pery.

Šaty: LA Femme
Náušnice: I am store
Modelka: Natália K./Mix model management
 
Make-up a účesy: Tomáš Vida/Dermacol
Foto: Jena Šimková/www.jenasimkova.com

- Najčítanejšie -