Presunúť na hlavný obsah

Zmena, ktorú som si uvedomila príliš neskoro: Ak robí váš muž zrazu toto, zbystrite

Partnerské vzťahy

Martin bol typ muža, ktorý miloval svoju prácu a pohodlie. Nič nebolo pre neho dôležitejšie, ako mať čas na oddych po práci. Cvičenie, či iné aktivity mu príliš veľa nehovorili, kým ja som na aktívny spôsob života nedala dopustiť.

Keďže som ho ľúbila, akceptovala som jeho povahu a príliš to celé neriešila. Jednoducho som chcela, aby sme mali vzťah, v ktorom si nič zakazovať nebudeme, do ničoho sa nebudeme nútiť a budeme sa navzájom akceptovať.

Mohlo by vás zaujímať: 7 vlastností typického muža, ktorý ženy len namotáva: Na tento typ chlapa si rozhodne dajte pozor

Napriek tomu som sa ho občas pokúšala prehovoriť na to, aby sme zašli na túru, alebo si išiel so mnou zacvičiť. On to však rázne odmietal s tým, že to nepotrebuje a je to posledná vec, ktorá ho zaujíma. V podstate mal takú normálnu postavu a tak som časom uznala, že to asi skutočne nie je v jeho prípade také dôležité a prestala som sa snažiť. Možno som to robila aj preto, že pred ním som mala vždy športovcov a bola som zvyknutá tieto aktivity zdieľať spoločne s partnerom. Boli sme spolu presne šesť rokov, keď sa zrazu všetko zmenilo.

Takúto zmenu som nečakala

Martin zo dňa na deň začal chodiť o dve hodiny neskôr z práce s tým, že mi najskôr ani nepovedal, kde sa zdržal. Zvláštne však bolo to, že mal oveľa lepšiu náladu, nepotreboval oddychovať a namiesto relaxu ešte večer vybehol s priateľmi, či kolegami von. To, že ma nikdy nezavolal mi podozrivé neprišlo, lebo sme mali odlišných kamarátov. Keď sa však po mesiaci začal meniť a chcel chodiť sám na nákupy, začalo to byť podozrivé. Kým v minulosti dával prednosť nie príliš zdravému jedlu, zrazu bola naša chladnička plná zeleniny a ukážkových potravín. Začala som si ho doberať, prečo zrazu taká zmena, na čo mi povedal, že je vo veku, kedy sa o seba musí starať viac. Priznal sa mi s tým, že začal na sebe pracovať a vždy po práci chodí do fitka. Bola som milo prekvapená a pohľad na jeho postavu bol lepší, ako predtým. Zvláštne však boli jeho reakcie, keď som mu navrhla, aby sme si išli občas spolu zacvičiť. Vraj sa mu lepšie cvičí samému. Nechcela som naliehať, až dokým za mnou neprišiel môj kolega a nepochválil sa mi s tým, že videl môjho partnera vo fitku. Hneď na to dodal, že ma obdivuje za to, že mu dovolím mať tak sexi trénerku.

O žiadnej trénerke som nevedela, keďže mi tvrdil, že rád cvičí sám. Nedalo mi to a hneď o dva dni som sa rozhodla, že ho po práci prekvapím a pridám sa ku nemu. Šokovalo ma, že do auta nenastúpil sám, ale v spoločnosti krásnej a vyšportovanej ženy. Samozrejme, že som ich musela sledovať až do fitka, pred ktorým spolu obaja vystúpili. Zo zvedavosti som sa ponížila až tak veľmi, že som sa rozhodla na oboch počkať v malej kaviarni. Po hodine vyšli spolu von a on ju pred autom objal. V tej chvíli som mu zavolala, keďže som chcela vedieť, či mi povie pravdu o trénerke. Nachvíľu sa od nej vzdialil a zdvihol to so slovami, že sa zdrží v práci a potom si pôjde ešte zacvičiť. Vraj na neho nemám čakať s večerou. Opýtala som sa ho, či pôjde sám, že by som sa pridala, na čo tvrdil, že dnes potrebuje byť sám.

Prečítajte si: Môj muž si na mne všimol túto zmenu: Práve tá bola znakom, že ho už nemilujem

Samozrejme, že spolu nastúpili po telefonáte do auta a odišli. Prišiel domov neskoro v noci a na otázku, či má trénerku nepovedal ani slovo. Iba ma pobozkal a zaspal. Najhoršie je, že kvôli mne cvičiť nikdy nezačal.

Ako by ste sa zachovali v takejto situácii vy?

spolu hlasovalo 955 ľudí

- Najčítanejšie -