Kvôli tomuto si vybral druhú ženu: Keď mi o tom ona sama povedala, nechápala som

Všetko sa skončilo, keď mi jedného dňa oznámil, že odchádza. Nebol za tým žiadny konflikt, problém, či iná záležitosť, o ktorej by som dopredu vedela. Jednoducho si zbalil veci a povedal, že potrebuje byť istý čas sám.

Keď mi o tomto povedala, nechápala som

Keď mi o tomto povedala, nechápala som

Zdroj: Profimedia

Žiadna žena by sa pravdepodobne s ničím podobným len tak nezmierila a ja som to cítila rovnako. Nechápala som tomu a chcela náš vzťah späť. Za tri roky sme si totižto toho dosť veľa prežili a ja som nechcela, aby to zrazu skončilo.

Prečítajte si: Muž narodený v tomto znamení miluje slobodu: Manželstvo, či vzťah nechce hlavne kvôli tomuto...

Boris však nemal potrebu nič mi vysvetlovať a úplne sa odmlčal. Na telefonáty a ani na správy nereagoval, tak som si začala myslieť, že možno je za tým niečo, čo ho trápi a jednoducho mi to nechcel vysvetlovať a odišiel. Bolo to celé nedopovedané a ja som bola kompletne zrútená. Snažila som sa ho kontaktovať aj cez jeho známych, ale tí mi tvrdili, že to jednoducho mám nechať tak a zmieriť sa s tým, že so mnou už nie je. Ono sa to ľahko hovorí, ale ja som potrebovala dôvod a hlavne som si nikdy nemyslela, že práve my dvaja takto dopadneme. Po dvoch mesiacoch som ho zazrela s inou ženou a vyzeralo to tak, že už sa cez nás úplne preniesol. Napriek tomu som chcela vysvetlenie a preto som sa rozhodla, že za každú cenu zistím, čo je za tým.

Po pár dňoch som dotyčnú dámu zazrela v jednom veľkom nákupnom centre a rozhodla sa zastaviť ju počas nákupov. Možno to bolo detinské, čudné, či zúfalé, ale potrebovala som odpoveď. Prekvapilo ma, že keď som ju oslovila, iba sa ironicky usmiala. Bola staršia ako ja a poriadne sebavedomá. Povedala, že vie o tom, že som bývalá partnerka jej aktuálneho muža, vraj jej o mne hovoril. Sama som sa tomu čudovala, ale nabrala som odvahu a spýtala sa, či je Boris v poriadku a odkedy sú spolu? Odpovedala mi, že sa spoznali pred pol rokom a odvtedy sa stretávajú. Okrem toho sa priznala s tým, že ju mrzí to, že mi klamal, ale celkom mu rozumie a vie, prečo si vybral práve ju. Na to, čo mi povedala nikdy nezabudnem. "Podľa všetkého, čo mi hovoril, som úspešnejšia ako ty, mám viac peňazí a lichotí mu, že mám oveľa viac skúseností s mužmi." Po tejto vete bez slova a s úsmevom na tvári odišla.

Mohlo by vás zaujímať: 7 vlastností typického muža, ktorý ženy len namotáva: Na tento typ chlapa si rozhodne dajte pozor

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba