Presunúť na hlavný obsah

Deti narodené v tomto znamení majú najväčšie šance byť úspešné: Narodilo sa to vaše pod šťastnou hviezdou?

Feminity

Týmto deťom nechýba kreativita, skvelá intuícia a odhodlanie. Potrebujú však veľa pozornosti, lásky a hýčkania. Ak vo vás títo malí rojkovia od útleho detstva nájdu ”bezpečný prístav” vyrastú z nich úspešní a výnimoční ľudia!

Stále sa pýtatate o aké znamenie ide? Tentokrát sme si posvietili na detičky narodené v znamení Rýb. A zistili sme, prečo majú tieto deti v živote veľmi veľké šance na úspech!

Obvykle dieťa narodené v znamení Rýb, môžete spoznať podľa šibalských iskričiek vo veľkých očiach. Tieto deti sú v neustálom pohybe a potrebujú množstvo podnetov. Pri jednej činnosti vydržia dlhší čas len v prípade, že sú ňou naozaj nadšené. Sú veľmi citlivé, vnímavé, no rady presadzujú svoje. Pri ich výchove uspejete skôr vysvetľovaním, ako akoukoľvek formou trestu. To by ste ich citlivej dušičke mohli len ublížiť. 

Deti v znamení Rýb sa narodili naozaj pod šťastnou hviezdou. Vynikajú vo všetkých oblastiach. Či už ide o jazyky, matematiku alebo vedu. Najbližia im je však od malička umelecká oblasť. Fantáziu ako u Rýb, len tak ľahko nenájdete pri deťoch narodených v iných znameniach. Podporujte ich v nej, no zároveň im nezabúdajte ukazovať aj skutočný svet. Občas sa im totiž môže stať, že žijú skôr vo svojich snoch, ako v realite.

Dieťa Ryba vyžaduje množstvo pozornosti a ocenenia. Musíte ho často chváliť a povzbudzovať, lebo si nie je isté svojimi schopnosťami. Venujte mu toľko času, koľko potrebuje. Hoci tieto deti milujú spoločnosť, len málokoho si pustia k telu. Skutočných kamarátov, ktorým veria, by ste dokázali spočítať na prstoch jednej ruky. A to im zostáva aj do dospelosti. 

Tvorivá a kreatívna oblasť je tá, kde majú najväčšie šance uplatniť sa. Sú veľmi intuitívne, vnímavé a majú výnimočnú obrazotvornosť. Povzbudzujte malé Rybky aby všetky svoje predstavy pretavili do básní, hier a obrazov. Práve vďaka veľkej fantázii a predstavivosti z nich môžu byť úznávaní a úspešní filmári, režiséri, producenti, či scénaristi. Pokúste sa ich previesť životom nonšelante, jemne a múdro. A ktovie, možno keď vyrastú, tak vám nejakú zlatú hviezdu skutočne prinesú  až domov…