Presunúť na hlavný obsah

Naša dcéra Andrea zistila, že som podviedla jej otca: Takú reakciu som nečakala

Partnerské vzťahy

Posledné dva roky nám to s Patrikom príliš nefungovalo. Od narodenia dcéry ubehlo už 15 rokov a z nášho manželstva sa stal jeden veľký a nekončiaci sa stereotyp...

Naša dcéra Andrea bola veľmi tiché a milé dievča. Nikdy nemala s ničím problém a v škole sa jej darilo. Ja som však pred pár mesiacmi spravila obrovskú chybu, ktorú dodnes ľutujem.

Prečítajte si: Títo muži sa rozvádzajú po 50-tke a hľadajú si partnerky vo veku svojich detí: Skutočne je manželstvo len prežitok?

Musím sa priznať, že som netušila, ako do nášho manželstva vložiť iskru a z práce som chodila tak veľmi unavená, že som nemala nad tým kedy premýšlať. Patrik bol na tom ešte horšie, keďže kvôli práci stále cestoval a snažil sa zo všetkých síl, aby sme si žili veľmi dobrý život. Nič nám na prvý pohľad ani nechýbalo, okrem vášne a lásky, ktorú som prestávala registrovať. V poslednej dobe to bolo skutočne chladné a o ničom. Ja hlúpa som však hľadala odpoveď inde a nechávala som to všetko bežať tak, ako dovtedy. Do práce nastúpil veľmi sympatický a hlavne mladší muž, ktorého som mala na starosti. Bol to športovec a mal niečo v sebe, čo mi nedalo spávať. Hoci som mala pred 40-tkou, on bol takým spestrením každého dňa. Raz večer sme zostali v práci dlhšie a on ma pozval po práci na jeden drink. V minulosti by som odmietla, ale tentokrát som to brala ako osvieženie a fakt, že sa lepšie spoznáme. Bola som prekvapená, aký bol odvážny a neuveriteľný gentleman. Komplimenty, ktoré mi v ten večer dal som od svojho manžela nepočula už dlho. Začali sme spolu chodiť na obed, občas na večeru a dokonca som s ním zašla aj do fitka. Manžel si všimol, že sa začínam inak malovať aj obliekať, ale nič na to nakoniec nepovedal. 

Možno aj preto, že som mu bola ľahostajná, som si rýchlo zvykla na môjho nového kolegu z práce. Jeden víkend som mala dom iba pre seba, keďže manžel odišiel a dcéra sa rozhodla prespať u kamarátky. Nenapadlo mi iné, iba ho pozvať ku sebe na večeru. Bolo to dokonalé a bohužiaľ sme zašli ešte ďalej. Ráno som si to celé samozrejme vyčítala a rozhodla sa to čím skôr ukončiť. Avšak pár dní na to si dcéra požičala telefón a nejakou náhodou v ňom našla správy od neho, ktoré som nestihla vymazať. Spýtala sa ma prečo mi píše také veci a či podvádzam otca. Nemohla som jej klamať a preto som sa jej s tým priznala.

Mohlo by vás zaujímať aj: Týmto si podľa hviezd ničíte vzťah: Vaše znamenie zverokruhu vám odpovie na to, prečo to nefunguje

Bola zo mňa sklamaná, ale potom dodala: "Tak otec nie je jediný, kto niekoho má. Ale od teba by som to nikdy nečakala." Nerozumela som tomu, o čom hovorí a chcela som, aby mi to celé vysvetlila. Na čo dodala, že sa už dlhšie stretáva s nejakou ženou, o ktorej jej však podľa otca nikdy povedať nemala. V tej chvíli som si uvedomila, ako veľmi sme obaja zlyhali a mala som v pláne sa o všetkom porozprávať, vyriešiť to a zachrániť manželstvo. Patrik mal však na vec iný názor. Povedal, že nedokáže žiť s niekým, kto mu klamal a hlavne zašlo to až príliš ďaleko na to, aby sme to ešte zachránili. Dnes sú to už 4 mesiace odkedy sa od nás odsťahoval a ja stále verím tomu, že sa raz vráti späť. Nemrzi ma len to, ale aj fakt, že dcéra mi už nedôveruje.


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus