Presunúť na hlavný obsah

Detoxikačný čaj, na ktorý nedá dopustiť Meghan Markle: Naštartuje vám metabolizmus a zbaví toxínov

Feminity

Viete, na čom je pri starostlivosti o svoje telo doslova závislá budúca princezná? Paradoxne, na niečom celkom bežnom. Obyčajných bylinkách. Pozrite sa, bez čoho si svoje ráno Meghan Markle nedokáže predstaviť.

Prečítajte si aj: Česká supermodelka Tereza Maxová so svojou rodinou žije život ako z rozprávky: Okrem užívania však myslí aj na iných

Čaj vraj patrí medzi najobľúbenejšie nápoje na svete. A tiež je údajne jedným z najzdravších. Najme s príchodom jari, kedy potrebujeme svoje telo zbaviť toxínov, je skvelým pomocníkom. Svoje o tom vie aj Meghan Markle, snúbenica Princa Harryho. Pozrite sa, bez čoho si táto kráska nedokáže svoj deň prestaviť.

Na tento čaj nedá kráska dopustiť

Každé ráno začína budúca princezná šálkou čaju z koreňa lopúcha. A veľmi dobre vie, prečo je mu už roky verná. O jeho pozitívnych účinkoch na náš organizmus niet veru pochýb. Z hľadiska detoxikácie je totiž koreň lopúcha skvelým pomocníkom ako odstrániť ťažké kovy z nášho organizmu. Pomáha pri problémoch s akné, poradí si aj s vypadávaním vlasov, dokonca vďaka nemu naše telo ľahšie spaľuje. Odborníci ho schvaľujú aj ako podporný prostriedok pri diétach, ak vás trápi dna, cukrovka, či reumatizmus. 

Ako ho piť - takto to robí Meghan Markle

Podľa samotnej Meghan je veľmi dôležité piť čaj vždy čerstvý. Ona sama si zaleje dve čajové lyžičky, nechá ho lúhovať desať minút a dopraje si ho ráno aj večer pred spaním. 

Zvnútra aj zvonka

Skvele pôsobí nielen zvnútra, ale aj zvonka. Meghan si raz do týždňa umýva čajom z lopúcha vlasy a táto kúra je vraj perfektná. Dodá vlasom potrebný lesk a pevnosť. Čo poviete, ak to pomáha budúcej princeznej, prečo to nevyskúšať? 

Mohlo by vás zaujímať: Dodnes je o ne veľký záujem: Najkrajšie Češky a Slovenky po 40-tke, ktoré sú pre nás inšpiráciou

- Najčítanejšie -