Známe Slovenky podľahli sexi kučerám: Diva Romana Škamlová či nežná kráska Hanka Závodná

Slovenské krásky sa rozhodli dodať svojmu looku nový šmrnc a stavili na sexi kučery, ktoré im nesmierne svedčia. Žeby sa v slovenskom šoubiznise rozbehol nový vlasový trend?

Známe slovenské krásky a ich sexi kučery

Známe slovenské krásky a ich sexi kučery

Zdroj: instagram.com/hanka.zavodna, instagram.com/romanaskamlova, instagram.com/alzbetaferencova

Nadčasové kučery patria k účesu, ktorý dodáva žene potrebný sexepíl a veľký pôvab. Či už stavíte na dokonalé kučery od kaderníka alebo nedbalý účes s poriadnou dávkou sexepílu, vždy budete očarujúce a neprehliadnuteľné. Aj naše krásne Slovenky o tom vedia svoje a preto sa rozhodli staviť na tento trendy look! Ktorej z nich to pristane najviac?

Inšpirujte sa: Tieto slovenské krásky vyzerajú skvele aj bez make-upu: Bábika Mária Havranová, Mária Čírová ako dievčatko

Romana Škamlová

Podnikateľka a bývalá modelka Romana Škamlová je príťažlivou a sexi ženou, ktorá vzbudzuje pozornosť svojím dokonalým výzorom. Zatiaľ čo ju vo väčšine prípadov môžeme vidieť v uhladenom účese, či jemných vlnách, tento krát sa rozhodla pre zmenu! Čo poviete na tieto "surferské" kučery?

Alžbeta Ferencová

Speváčka, tanečníčka a modelka Alžbeta Ferencová je známa nielen kvôli svojmu talentu, ale aj exotickému výzoru. Krásna brunetka je prirodzené kučeravá a svoj účes si rada podčiarkne aj pomocou kulmy či špeciálnych prostriedkov. V afro štýle sa nám páči skrátka najviac!

Hanka Závodná

Bývalá kráľovná krásy Hanka Závodná nás upútala svojím nežným a rozprávkovým výzorom a taktiež kučeravou hrivou. Jej krásne, husté a ryšavé vlasy vyzerajú dobre naozaj v akomkoľvek štýle o čom svedčí aj táto fotografia. S dokonale upravenými kučerami vyzerá ako bábika.

Mária Zelínová

Moderátorka Mária Zelínová nás očarila anjelským vzhľadom, ktorý vytvára najmä kombinácia najmä modrých očí, blond vlasov a sexi kučier. Známa kráska zo slovenského šoubiznisu by tento účes mala nosiť častejšie!

Mohlo by vás zaujímať: Sexi ofina našich Sloveniek: Mirka Luberdová získala väčší šmrnc, Diana Hágerová urobila zmenu počas materskej

Veronika Strapková

Speváčka Veronika Strapková je dôkazom toho, že sexi kučery pristanú aj ženám s krátkymi vlasmi. Príťažlivá a exoticky pôsobiaca Slovenka nám s týmto roztomilým účesom vyrazila dych a zaručene aj inšpirovala. Čo hovoríte na tento look?

 

Foto:
instagram.com/hanka.zavodna, instagram.com/romanaskamlova, instagram.com/alzbetaferencova, instagram.com/mariazelinova, instagram.com/veronikastrapkova
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba