Najsexi hokejisti tejto sezóny a ich ešte príťažlivejšie polovičky: Takto im to spolu pristane!

Majstrovstvá sveta v hokeji 2018 sleduje azda každý športový fanúšik a my nie sme žiadnou výnimkou. Okrem športových výkonov nás však zaujali aj sympatickí hokejisti a ich poriadne sexi polovičky. Viete, aké trofeje a poklady ukrývajú doma?

Najsexi polovičky hokejistov, ktorí nás reprezentujú na majstrovstvách sveta

Najsexi polovičky hokejistov, ktorí nás reprezentujú na majstrovstvách sveta

Zdroj: instagram.com/adamjanosik, instagram.com/tomasjurco

Šport a krásne ženy išli odjakživa ruka v ruke a inak tomu nie je ani v prípade hokejových hráčov. Rokmi sa už stalo akýmsi pravidlom, že úspešní športovci sa po svojom boku môžu pochváliť naozaj krásnymi partnerkami. My sme sa tento krát zaujímali o hokejistov tejto sezóny, ktorí sú v zostave na MS 2018 a zistili sme, že ani oni nepatria k výnimkám.  Presvedčte sa!

Mohlo by vás zaujímať: Tieto krásky ohúrili našich športovcov: Romantická foto hokejistu Tomáša Tatara so svojou láskou a ďalšie páry

Adam Jánošík a Alexandra

Obranca Adam Jánošík má okrem hokejového talentu aj skvelý vkus na výber partnerky. Po jeho boku je totižto už dlhší čas táto prekrásna blondínka s dievčenským šarmom, ktorá vás očarí na prvý pohľad. Táto sympatická dvojica vyzerá ako vystrihnutá z magazínu a v našom rebríčku sexi hokejových párov si zaslúži popredné miesto.

Tomáš Jurčo a Natália

Útočník Tomáš Jurčo s a taktiež môže pochváliť mimoriadne peknou priateľkou Natáliou. Prirodzená krása, detská tvárička a dlhé blond vlasy sú znakmi, ktoré nás na tejto kráske ihneď zaujali. Mladý párik si spoločné chvíle užíval v rušnom New Yorku, odkiaľ sa pochválili naozaj vydareným záberom.

Dávid Buc a Petra

Útočník Dávid Buc so svojou milovanou polovičkou Petrou patria taktiež k dvojiciam, ktoré nesmeli chýbať v tomto výbere sympatických a veľmi pekných párov. Zaľúbená fotografia jasné vyjadruje ich vzájomnú náklonnosť a láskyplný vzťah. Zdá sa, že za úspešnými mužmi stoji vždy milujúca a dobrá žena.

Marek Čiliak a Taťána

Brankár Marek Ciliak s partnerkou Taťánou sú spolu už dlhší čas a spoločne patria k veľmi sympatických a príťažlivým párom. Známy hokejista sa doma môže pochváliť touto šarmantnou brunetkou a uznávame, že to medzi nimi iskrí aj prostredníctvom fotografie.

Inšpirujte sa: Tieto Slovenky našli vysnívané šťastie v zahraničí: Zdenka Jakešová podľahla romantike, Belohorcová si užíva Miami

Denis Godla a Natália

Brankár Denis Godla tvorí už 7 rokov pár s touto príťažlivou brunetkou Natáliou. Hokejista, ktorý je v zostave na MS 2018 má taktiež výborný vkus na výber partnerky, čoho dôkazom je aj táto momentka. Verná fanúšička v hokejovom drese po boku svojho priateľa!

Foto:
instagram.com/adamjanosik, instagram.com/tomasjurco, instagram.com/bucasek_17, instagram.com/marekciliak, instagram.com/denisgodla
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba