Presunúť na hlavný obsah

Prekrásne zásnubné prstene: Ľubka Štepánová a jej jemné zlato, Zuzane Kollárovej zdobí ruku tento diamant

Slovenské celebrity

Sú zasnúbené alebo už vydaté. Jedno ich však spája. Všetky na ruke nosia tie najrozmanitejšie zásnubné a snubné prstene. Pozrite, na tú inšpiráciu!

Jana Pištejová a jej obrovský diamant

Módna návrhárka Jana Pištejová nosí na prsteníku veľký kameň v tvare štvorca, ktorý je totiž skutočne neprehliadnuteľný. Talentovaná návrhárka je naozaj šťastná žena a prstienkov sa nevzdá ani počas letnej dovolenky.

Inšpirujte sa: Návrhárska špička predstavila svoje kolekcie na BMD: Toto sú trendy jesene a zimy podľa slovenských návrhárov

Monika Marešová a jej strieborný skvost

Diamantový prsteň, ktorého obrúčka sa skladá z jemnej retiazky menších diamantov, zdobí ruku už vydatej Monike Marešovej. Tá od svojho partnera Leoša dostala tento skvost neuveriteľne romantickou cestou a aj keď jej v súčasnosti ruku zdobí už aj obrúčka, tento prsteň je skutočným skvostom.

Zuzana Nemec a jej výrazný kameň

Miss Universe SR 2016 Zuzana Nemec nám už počas zimných mesiacov vyrazila dych týmto úžasným prsteňom, ktorý dostala od svojho priateľa, teraz už manžela, športovca Adama Nemca. Síce je už teraz tento diamantový prsteň s jednoduchým lemovaním doplnený krásnou obrúčkou, musíme uznať, že Adam skutočne nemohol vybrať lepšie.

Mohlo by vás zaujímať: Krásna Zuzana Kollárová bola nevestou ako z rozprávky: Takto dokonale vyzeral jej svadobný deň po boku futbalistu

Ľubica Štepánová a jej romantický prsteň

Miss Universe SR z roku 2012, Ľubica Štepánová sa čoskoro stane mamičkou, no ešte predtým sa stihla zasnúbiť a na prste odvtedy nosí jednoduchý zlatý prstienok, ktorý sa jej dokonale hodí. Jemné kamienky dookola zdobia jej ruku a my sa už teraz tešíme, aká nádherná nevesta z nej bude.

Zuzana Stráská s jemným zlatom

Modelka  z Eite Praha Zuzana Stráská miluje jemné šperky a jej zásnubný prsteň nebol iný. Dokonale opracovaný kamienok vsadený do zlatej obrúčky je presne to, čo si na prste tejto novopečenej mamičky predstavujeme a niet pochýb, že sa v danom modeli skutočne našla.

Inšpirujte sa: Street style modeliek, od ktorých sa môžeme učiť: Tieto krásky patria k tým najväčším módnym inšpiráciám!

- Najčítanejšie -