Presunúť na hlavný obsah

Ako sa správa zamilovaný muž v znamení sebavedomého leva? Takého partnera by chcela každá žena

Partnerské vzťahy

Aj keď muži v znamení leva pôsobia navonok sebavedomo a silne, ak sa zamilujú, sú z nich hravé a prítulne levíčatá.

Zamilovaný lev je kráľom 

Keď sa zamiluje muž v znamení leva, bude sa to prejavovať nehou a častým tulením. Láska navyše posilní jeho ego a bude si užívať "prenasledovanie svojej polovičky" v dobrom zmysle slova. Keďže patrí k pevným znameniam horoskopu, môže mať problém s odviazaním sa od expartnera či ukončením nefunkčného vzťahu. Drží sa zbytkov citov na miesto toho, aby si našiel iného partnera. To mu dokáže zobrať veľa energie a dobrej nálady. Inak je lev kráľom vzťahovej džungle a má aj najväčšie srdce.

V sexe miluje pohodu a bezprostrenosť

Lev je jeden z najsilnejších mužov zverokruhu a teší sa tvorivému a inšpirujúcemu sexu. Nechce partnerku, s ktorou bude zažívať každý deň rovnaký sex. Má rád, keď žena v posteli vyčaruje pohodu a pocit bezpečia, pri ktorom môže naplno a otvorene ukázať svoju sexualitu, tak ako by chcel. Hoci sa drží niektorých tradičných hodnôt, má rad silné partnerky, ktoré mu dovolia experimentovať a využiť jeho ohnivý temperament. Nikdy sa neusadí so ženou s nízkym sebavedomím, ktorá považuje sex za povinnú jazdu. Rád sa o sexe rozpráva a bude vás zbožňovať, ak ho zvediete a niečím kreatívnym prekvapíte. 

Prečítajte si: Stačí táto jedna veta a prinútite muža, aby vás pozval von, aj keď si s ním len píšete: Vyskúšate?

Vo vzťahu je Pán Božský

Keď sa ocitne vo vzťahu, urobí čokoľvek, aby ukázal jeho galantnosť, silu a istotu. Nie je to niečo, čo robí zo strachu. Považuje to za nevyhnuté pri zvádzaní nežnejšieho pohlavia. Ak niektorá z vás čaká na Pána Božského, môže ho nájsť práve v levovi. Je spokojný, keď vás rozosmeje a ochráni, no aj oni majú svoje muchy. Niekedy môžu pôsobiť panovačne, lenivo a správajú sa, akoby boli centrom vesmíru.

Môžete mu veriť?

Vo väčšine prípadov áno. Spozornieť by ste mali, ak sa o vás prestane zaujímať. Ak máte pochybnosti o tom, či mu môžete dôverovať, jednoducho sa ho opýtajte či sa cíti byť milovaný. Ak áno, vaše pochybnosti sú neopodstatnené.

Randenie s levom je nezabudnuteľné

Stretnutia s levom sú ako s kráľom. Pompézne, elegantné a iskrivé. Ak ste plachá a jemná, niektoré jeho gestá nemusíte oceniť tak, akoby si predstavoval. Niekedy môžete mať pocit, že to robí iba kvôli efektu. Leva si môžete získať intímnym rozhovorom najlepšie o ňom. Čím viac sa o neho budete zaujímať, tým viac ho budete zaujímať vy.

Mohlo by vás zaujímať: Učinila som jedno rozhodnutie bez vedomia svojho manžela: Bojím sa, že keď na to príde, neodpustí mi to

Ako mu porozumieť?

Aj keď sa môže zdať tajomný, v skutočnosti len nechce hovoriť o veciach, ktoré sú pre neho emotívne náročné a negatívne. Radšej si užíva dobrú náladu a pohodu. Je rád rešpektovaný, bez rozdielu na to, či si uvedomuje zodpovednosť niektorých rozhodnutí.

Silné a slabé stránky leva

Lev je otvorený, ľahko sa s ním komunikuje a rád robí veľké gestá. Je spokojný, keď je vo vzťahu plnom rešpektu a nehy. Má vrúcne objatie, ktoré nemá žiadne iné znamenie. Na druhej strane, ak natrafíte na panovačného a egoistického leva, bude takmer nemožné byť jeho partnerkou.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe