Presunúť na hlavný obsah

Elegantné lodičky, ktoré viete ľahko kombinovať: Posvietili sme si na kúsky, ktoré sa hodia ku každému outfitu

Móda

Ženská lodička by mala obopnúť nohu tak ako topánka, ktorú na ladnú nôžku nazula Popoluška. Vhodný pár nemusí byť hneď nudný, elegancia má tiež svoje malé úlety, ktoré sa držia trendov. Takto si ich vychutnávajte aj vy, párty sezóna už začína.

Keď sa povie lodička, žene sa väčšinou vybaví kúsok, v ktorom nemusí byť vôbec pohodlné chodiť. Inšpirácia na stylovanie však prichádza z každej strany, pretože lodičky sú nielen symbolom ženskosti, ale aj neustále sa meniacim trendom, vďaka ktorému viete, že nie každý kúsok musí byť určený iba na prechod z auta do podniku.

Prečítajte si tiež: Kožené šaty a kabáty by mali dostať šancu vo vašom šatníku: Tieto modely sú na jeseň 2018 v kurze

Vášeň v červenej koži

Kožená topánka musí byť perfektne tvarovaná, aby vás neotlačila a nespôsobovala pri chôdzi muky. Do lodičiek, ktoré určite nie sú na nízkom podpätku, voľte gélové podložky, ktoré udržia nohu na mieste. Vaša chôdza noha bude upevnená a sexi ako nikdy predtým.

Obopne nohy a spohodlní kráčanie

Klasika už nie je to, čo bývalo. Čierna môže vyzerať štýlovo, práve jemné remienky dodajú lodičkám nádych inakosti a sviežosti. Ak sa spomínaná retiazková časť tiahne okolo členku, nohu zaistí a podrží pri kráčaní.

Trend plastu aj na vašej nohe

Nižší podpätok nemusí byť vôbec nudný a poňatý iba ako „pre babičky“. Aj hrubšie štýlové podpätky môžu byť odľahčené, pomôže im k tomu práve trendy plast. Kráčajte sebavedomo, vedzte pritom, že ste pravá fashion bohyňa.

Kúsok, ktorý pekne drží

Aby ste nemali na nôžkach nepríjemné otlaky, rozmýšľali ste už nad nosením ponožiek do lodičiek.?Samozrejme, v žiadnom prípade nemyslíme niečo na štýl ponožiek v sandáloch. Tento trend je pravým opakom. Je ženský, ľahký a materiálu pokožky či podkolienky sa medze naozaj nekladú. 

Mohlo by vás zaujímať: Little black dress hodné na všetky večierky: Takéto sa hodia vašej postave najviac, užívajte si ich krivky

Ladnosť a ľahkosť vašej chôdze

Pohodlie by malo byť pri výbere topánky prednosťou. V lodičke má noha sklon kĺzať smerom nadol, preto určite nevoľte väčšie číslo, aj keby sa vás zdalo, že v menšom máte málo priestoru. Výstelka lodičky by mala byť jemná ku chodidlu, pozitívom je aj je mäkká, vyhýbajte sa tým koženým či umelým zvnútra.

- Najčítanejšie -