Presunúť na hlavný obsah

Opätovný úspech slovenskej a českej krásy: Víťazka SEML SR 2018 Jasmína Simová sa prebojovala do TOP 15!

Modeling

Na Kanárskych ostrovoch sa zišli tie najkrajšie tváre sveta. Prestížne celosvetové finále Schwarzkopf Elite Model Look sa konalo práve v tejto exotickej krajine. Do popredia sa dostala aj slovenská krása - Jasmína Simová, ktorá prezentovala našu republiku sa dostala do TOP 15.

Slovenka zabodovala

Jasmína Simová, víťazka národného finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2018 sa na 35. ročníku svetového finále Elite Model Look prebojovala spolu s víťazmi za Česko Máriou Sýkorovou a Martinom Burianom do TOP 15!

Prečítajte si tiež: Slovenka Adriana Čerňanová zahviezdila po boku svojho priateľa: Toto sa podarí máloktorej modelke

Finále v exotike

Finále sa konalo na exotickej lokácii Kanárskych ostrovov, na Tenerife. Na toto nádherné miesto sa zišli finalisti z celého sveta, ktorí v priebehu niekoľkodenného sústredenia trénovali chôdzu a choreografiu na finálový večer, absolvovali fittingy, fotenia s profesionálnymi fotografmi, koučing o zdravej strave, cvičenie a predstavili sa porote a agentom siete Elite. Sústredenie prebiehalo v luxusnom komplexe hotela Melia, v ktorom boli všetci takisto ubytovaní.

Celý priebeh finálového večera bol vysielaný naživo online. Víťazi sa stali Wen Di z Číny a Maxim z Ruska. V porote zasadli po boku prezidenta Elite Model Management Vicka Mihaciho taktiež CEO Elite World Paolo Barbieri a CEO Women Model Management Piero Piazzi. O vlasový styling sa postaral generálny partner Rowenta for Elite Model Look.

Mohlo by vás zaujímať: Úspešná Jana Tvrdíková, ktorá predvádzala aj pre Chanel: Najdôležitejšie je zostať sama sebou

Československá krása sa opäť dostala do povedomia

Saša Jány, riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre Českú a Slovenskú republiku, hovorí: „Som nadšený, že československá krása opäť zabodovala v celosvetovom merítku a naši finalisti boli celosvetovo najúspešnejší a získali 20% svetových garancií v hodnote 120.000 EUR. Gratulujem všetkým našim víťazom Schwarzkopf Elite Model Look.“ 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe