Presunúť na hlavný obsah

Alena si poriadne zavarila tým, čo urobila po prvej noci: Keď to daný muž uvidel, ihneď jej otvoril dvere

Partnerské vzťahy

Ženy dokážu byť poriadne prefíkané a nebyť chlapov, možno by sme sa o našom pohlaví nikdy nedozvedeli toľko. Verili by ste, že toto niekto dokáže urobiť?

Alena (32) bola single bez záväzkov, no po tridsiatke jej začali tikať biologické hodiny, takže obzeranie sa za mužmi malo už aj hlbší zmysel. Hoci randila často, trvalý vzťah sa jej stále nedarilo nájsť. Túžba po vzťahu však bola natoľko silná, že bola ochotná zrejme prekročiť akékoľvek hranice.

Čítajte tiež: Moji rodičia neznášali môjho snúbenca: Vďaka tejto jednej maličkosti si ich však nakoniec získal

Na narodeninovej oslave spoločných známych niekoho stretla

Poznáte to, cez týždeň sa dohodnete s priateľmi na spoločnom večernom programe a keď idete v piatok domov z práce, jediné, na čo máte chuť je dobré jedlo a domáca pohoda. To bol aj prípad Aleny, ktorej sa v ten deň naozaj nikam nechcelo ísť. Ako to však býva zvykom, vtedy keď sa vám niekde nechce, býva najlepšie a naopak, keď ste sa niekam tešili, nedopadne to podľa vašich predstáv. 
Nové oblečenie a topánky ju však dostatočne motivovali a Alena sa vydala na oslavu svojej kamarátky. Tá bola veľmi spoločenský typ, takže o koncentráciu nových tvárí nebola núdza. Práve vtedy, keď to najmenej čakáte, môžete spoznať „toho pravého“ ako to bolo v prípade tejto mladej slečny. Iskra prebehla pomerne rýchlo, zarastený muž, vysoká postava, provokatívna vôňa...

Keďže Alena sa živila ako realitná maklérka, bolo jasné, kto viedol celú konverzáciu. S drinkami v ruke si rozumeli a keď prišlo na letmé dotyky, obaja dali najavo, že cítia k sebe viac. 

Spoločná noc mu spôsobila šok

V tomto veku nie je nič zvláštne, keď sa spolu „len“ vyspíte. Alena sa krátko po polnoci s Karolom vytratila a ich kroky ich viedli ku nemu do bytu v centre mesta. Všetko vyzeralo byť dokonalé, zdalo sa, akoby Alena mala pred sebou konečne muža, s ktorým by si vedela predstaviť budúcnosť. Jej nadšenie a oddanosť boli natoľko silné, až sa zmohla k činu, ktorý prekvapí nielen mužov, ale aj ženy samotné...
Po vášnivej noci, ktorú spolu strávili, išiel Karol do sprchy, zatiaľ čo ona zostala v obývačke. Keď pustil vodu, zistil, že si niečo zabudol a vrátil sa z kúpeľne do obývačky. No to, čo v daný moment uvidel, mu zotreli akékoľvek klapky z očí o spomínanej Alene. 

Neprehliadnite: Náš trojuholník lásky sa stal pre moje manželstvo osudovým: Milenec to zle pochopil a povedal manželovi všetko

Na tento detail si odvtedy dáva pozor

(Ne)známu ženu, s ktorou strávil noc prichytil, ako si z prezervatívu prelieva jeho ejakulát do seba v snahe oklamať ho a potom mu oznámiť, že s ním čaká dieťa. Chcela sa jednoducho zabezpečiť a urobila to takýmto ponižujúcim spôsobom. Karola to poriadne vytočilo a keďže už mal jedno dieťa z predošlého manželstva, o to viac. Bez slov jej otvoril dvere na byte a tým povedal všetko. V kútiku duše len dúfal, že spomínaná „dáma“ nebude naozaj tehotná, to by ho okamžite porazilo. Či bola a nechala si dieťa vziať, alebo sa jej takýmto nechutným spôsobom ani otehotnieť nepodarilo, respektíve to nestihla, to už sa nikdy nedozvedel.

Karol sa však odvtedy poučil a na nenápadný detail s ochranou si dáva obzvlášť pozor. Nikdy by si nepomyslel, že ženy sú schopné takýchto prefíkaných spôsobov.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe