Presunúť na hlavný obsah

Baby Food Diet: Diéta, ktorá vám pomôže zmeniť konfekčnú veľkosť o jedno číslo, v priebehu dvoch týždňov

Chudnutie a diéty

Miluje ju Madonna aj Gigi Hadid. Funguje totiž za každých okolností. Ak sa potrebujete dostať skutočne expresne rýchlo do formy, Baby Food Diet je na to ako stvorená.

Pokiaľ chcete schudnúť, rýchlo a bez zbytočného stresu,či rátania kalórií Baby Food Diet je pre vás ako stvorená. Ide o celkom praktické chudnutie, pri ktorom veľa vecí neriešite, ale robíte ich spontánne. Bude vás to však stáť čas, v podobe prípravy svojich denných mini porcií. Presnejšie baby porcií. 

Prečítajte si: Kombinácia byliniek, ktorá vás okamžite zbaví rannej únavy: Prekvapí vás, ako ľahko dokáže nahradiť kávu

Sľubuje hotové zázraky

S touto diétou prišiel ako prvý Tracy Anderson, tréner hollywoodskych hviezd. Jedením detskej stravy dával od začiatku stop vlčiemu hladu, obmedzenie chuti do jedla a veľmi rýchle zhodenie kíl. Niet sa čomu čudovať, že sa z Baby Food Diet stal okamžite hit. Navyše spôsob stravovania sa, je pri tejto diéte mimoriadne nenáročný. 

Princíp Baby Food Diet

Princíp na ktorom je diéta založená je veľmi jednoduchý. Tracy odporúča jesť malý pohárik  detskej výživy (30 ml) 14-krát za deň. K tomu máte povolenú zdravú variantu klasickej večere, typu šalát alebo polievka. Ideálne je, ak si kašičky pripravujete doma. Môžete zvoliť jednozložkové varianty ako mrkvová, petržleňová, cuketová, alebo si dáte variácie chutí. Brokolicovo - batátovú, zemiakovo - mrkvovú, pokojne si do nej môžete pridať aj mäso. Jednoducho mixujte čokoľvek, čo je povolené pre deti do roka. Ideálne je ak zeleninu len povaríte na pare, dochutíte ju maximálne bylinkami a pomixujete. Zabudnite na soľ a cukor. To deti do roka nemôžu a v tomto prípade teda ani vy. Pokiaľ nedojčíte a ste na materskej, toto je celkom rýchly a efektívny spôsob ako stratiť kilá navyše po pôrode. No a samozrejme káva, alkohol, či zelené čaje musíte tiež vynechať. Piť môžete len čistú vodu, prípadne detské bylinkové čaje. 

Neprehliadnite: Objavte nápoj, ktorý vás zbaví ranného nafukovania brucha: Takto sa zobudíte o kilo ľahšia

Príklad jedálnička

  • Raňajky:  jablková výživa s vločkami
  • Desiata: čučoriedková výživa
  • Obed: mrkvovo - batátová výživa
  • Olovrant: avokádová výživa
  • Večera: Zeleninový šalát so sezamovými semiačkami

Zaujímavosť na záver

Počas daných jedál si môžete dopriať jednozložkové výživy kedykoľvek na ne máte chuť. Napríklad taká Madonna, si vraj denne pripraví pravidelne 14 mini porcií kašičiek. Počas dňa si trávenie oddýchne a zníži sa aj vaša hmotnosť. A v neposlednom rade sa telo prečistí. Nezbúdajte však, že všetky kaše musíte robiť bez pridaného tuku, cukru a najlepšie z bio surovín. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus