Presunúť na hlavný obsah

Toto sa rozhodla Meghan Markle urobiť už teraz pre svoje bábätko: Pozrite sa, čo malému princiatku dopraje

Feminity

Narodiť sa do kráľovskej rodiny je veľká vec. A je jasné, že váš život to ovplyvní po všetkých stránkach. Nakoľko si je toho budúca mama Meghan Markle vedomá, chce dopriať svojmu drobcovi len to najlepšie, od útleho detstva.

Termín pôrodu očakávaného kráľovského potomka, sa nezadržateľne blíži. Krásna vojvodkyňa Meghan Markle, manželka princa Harryho sa už čoskor stane mamou. Momentálne je vo fáze, kedy rieši posledné záležitosti, ktoré treba pre malé princiatko doladiť. A sympatická brunetka sa mu rozhodla venovať naozaj výnimočný darček.

Mohlo by vás zaujímať: Takto žije v skutočnosti kráľovská rodina: Čo všetko za nich robí služobníctvo a kedy si už nedokážu poradiť?

Bábätka sa nevedia dočkať

Dieťako, ktoré nosí Meghan pod srdcom bolo skutočne vytúžené. Princ Harry s manželkou sa od začiatku vzťahu netajili tým, že po ratolestiach túžia. Všetkému v podstate nechávali voľný priebeh a Meghan napokon otehotnela o niečo skôr ako predpokladali. Hoci musela v tom období absolvovať viacero zahraničných ciest, zvládla to absolútne bravúrne. Netrápili ju ranné nevoľnosti a celý priebeh tehotenstva mala v podstate bezproblémový. Až na únavu to zvláda až doteraz s gráciou.

S bruškom sa stále hrdo zúčastňuje svojich kráľovských povinností, no priznáva, že bábätka sa už nevie dočkať. A aj menšieho "oddychu", ktorý sa týka najmä verejných výstupov. Momentálne má už pre dieťatko takmer všetko pripravené. Avšak predsa len sa rozhodla dať mu jedinečný darček, na ktorý si ale drobec niekoľko rokov počká. Tušíte čo pre neho Meghan chystá? No musíme uznať, že tento tip by mal asi málokto. 

Čítajte tiež: Čo má spoločné kráľovná Alžbeta II. a Meghan Markle? Vďaka tejto jednej veci je manželka Harryho oveľa bližšia

Najosobnejší darček s devízou do budúcnosti

Podľa britských denníkov túži Meghan po jednom. Aby sa jej dieťatko učilo hrať na klavír od samotného Eltona Johna, jedného z najtalentovanejších hudobníkov vôbec a blízkehoho priateľa kráľovskej rodiny. Sama hudbu miluje a zohráva v jej živote významnú úlohu. Práve preto považuje Meghan tento darček, pre malé princiatko za veľmi dôležitý. Túži mu dať k narodeniu niečo, čo ho bude napokon sprevádzať celý život. Krásna myšlienka, nemyslíte? 

Čo si myslíte o darčeku, ktorý pripravuje Meghan pre bábätko?

spolu hlasovalo 413 ľudí

Diskusia k článku

comments powered by Disqus