Presunúť na hlavný obsah

5 vecí, ktoré vám pre drobca nemôžu chýbať: Nechajte sa inšpirovať dvojnásobnou mamou Martinou Krnáč Valkovou

Slovenské celebrity

Celý život cestovala, veľa pracovala a stala sa múzou mnohých návrhárov. Dnes však úspešná topmodelka Martina Krnáč Valková, značne spomalila tempo a venuje sa prioritne svojim dvom deťom. My sme od nej zisťovali, bez ktorých vecí pre svojich najmenších, si to už nevie predstaviť.

Odkedy sa stala mamou, zásadne spomalila svoje životné tempo. Stále je však rovnako, krásna, štýlová a chic. Dvojnásobná hrdá mama, Martina Krnáč Valková je jednoducho žena, ktorá inšpiruje.  A hoci si možno myslíte, že táto kráska podlieha úplne všetkým trendom, nie je to tak. Ako sama hovorí po druhom dieťati: ”Menej je viac. Reálne dieťaťu je jedno, či má postieľku ružovú, alebo žltú, hranatú alebo guľatú. Ale nie je jedno, či má kvalitný matrac a či spí v blízkosti svojej mamy. Pretože to, čo je dôležité, je jasné: cítiť mamu pri sebe a dojčiť sa. Žiadne trasúce postieľky, elektrické hrajúce hojdačky ani vynálezy, dieťa k spokojnému životu nepotrebuje. Mám rada severský štýl, ktorý je kvalitný a  má čisté línie. Prvotná investícia je síce vyššia, ale produkt rastie s dieťatom a teda nemusíte stále kupovať niečo nové.​" Čo je však jej "must have", odkedy má Julianu a Jonathana? 

Neprehliadnite: Herečka Táňa Pauhofová v krásnych šatách ohúrila: Spoznali by ste ju v tomto dobovom looku?

Top 1 - Nosič

Takže pre mňa Top 1 je nosič. Používam značku Artipoppe. Majú ergonomické nosiče. V dvoch veľkostiach. Baby, ktorý je rastúci a toddler, ktorý je cca od roka. Benefit tejto značky je, že je to čistá línia nosiča. A taktiež materiál a vzory, ktoré sú nadčasové.

Top 2 - kočík Bugaboo Fox

Top 2 je kočík Bugaboo Fox. Bugaboo značku sledujem, odkedy som kočíkovala svoje krsňa. Bolo to 12 rokov dozadu. Pre mňa jediná značka, ktorá vyrába model, ktorý je aj ľahko ovládateľný, terénny, zároveň mestský, ľahký, má mnoho accessories, ľahko sa skladá. A ešte aj dobre vyzerá! Bugaboo nie je ľahostajné životné prostredie a tak vyrábaju poťahy z recyklovateľných materiálov.

Prečítajte si tiež: Štýlové Slovenky a ich ešte štýlovejšie kabelky: Na týchto exkluzívnych modeloch si ulietavajú naše známe tváre

Top 3 - cestovný kočík Babyzen yoyo

Top 3 je cestovný kočík Babyzen yoyo. Ľahký a poskladá sa tak, že ho môžete zobrať na palubu lietadla. Alebo jednoducho na plece. Keď mi syn zaspí v nosiči, ľahko ho “vyklopím” do kočíka. Každú dovolenku nám tento kočík veľmi pomáha.

Top 4 - prebaľovací pult 

Top 4 je určite prebaľovací pult. Ten, čo máme doma je nenápadný, ide o zaklápací typ, ktorý je vhodný tam, kde nie je veľa miesta. Krásne čisté drevenné línie a unesie 40 kíl.

Top 5 - Rastúca ostieľka

Top 5 je postieľka rastúca s dieťaťom. Má dokonalý severský štýl, krásne spracované drevo a vydrží naozaj dlho. Od 0 -7 rokov. A to sa veru počíta.

Miesto, ktoré rozhodne stojí za to

S deťmi je to jednoznačné. Radi chodíme na rôzne ihriská, striedame ich. Teraz v lete radi “celorodinne” kolobežkujeme na nábreží. Alebo sa prechádzame, či piknikujeme v Sade Janka Kráľa, ktorý je taký bratislavský “Central Park”.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus