Presunúť na hlavný obsah

Spávala som súbežne so svojím ex aj súčasným: Pre toto som sa nevedela rozhodnúť, ktorý z nich je ten pravý

Partnerské vzťahy

Lucia urobila vec, ktorú sama považovala za nemorálnu. Vždy tieto typy žien odsudzovala, no napokon sa stala jednou z nich. Súčasne totiž udrživala vzťah so svojím snúbencom, aj ex zároveň.

Keď si myslíte, že nový vzťah je pre vás vykúpením

Lucia a Tibor sa dali dokopy v práci. Pri jednom spoločnom projekte sa do seba zaľúbili a hoci mali vzťah na pracovisku prísne zakázaný, nedokázali si v tomto smere povedať nie. A tak sa aj napriek pravidlám a predpisom dali dokopy. ”Myslela som si, že je pre mňa tým pravým. Hovorila som si, že takto vyzerá osudová láska. Bol presne taký, akého som si muža po svojom boku predstavovala. Zaujímal sa o mňa, venoval mi pozornosť, bola pre neho prvoradá a staral sa o mňa ako o princeznú. Po rozchode s mojím ex bol pre mňa doslova vykúpením. Pri Adamovi som totiž roky trpela. Hoci sme spolu boli 5 rokov, mám pocit, že to nebolo ani 12 mesiacov. Väčšinu času totiž trávil v práci a ja som bola vždy na vedľajšej koľaji. Práve preto sme sa aj rozišli. Nie že by sme si nerozumeli, len mal na mňa vrámci svojho harmonogramu minimum času."

Prečítajte si: Tri roky som randila so šéfom, ktorý bol ženatý: Až keď sa stala táto vec, pochopila som, o čo mu celý čas išlo

Tibor bol presný opak Luciinho ex. Bola pre neho všetkým a dával jej to pocítiť. Minimálne už len tým, že ju po troch mesiacoch známosti požiadal o ruku. "Okamžite som súhlasila, mala som pocit, že som pre neho všetkým a je láskou môjho života. Všetko však zmenil jeden nevinný večer." 

Neprehliadnite: K dcérke som si našla opatrovateľku: Tvárila sa ako profesionálka, toto však v skutočnosti robila v našom dome

Jeden večer zmenil môj život od základov

Lucia išla na narodeninovú oslavu svojej kamošky, no nerátala s tým, že sa tam objaví aj Adam. Bola to totiž ich spoločná kamarátka. Zo začiatku sa ignorovali, no nadránom, keď už bola zábava v plnom prúde sa dali do reči. "Slovo dalo slovo, zaspomínali sme si na staré časy, povedali si veci, ktoré bol pre nás počas nášho vzťahu tabu a skončili sme spolu v jeho byte. Keď som sa ráno prebudila, cítila som síce výčitky, no nie až také ako by som mala mať. Nachádzala som pri Adamovi pokoj a bolo mi s ním fajn. Zároveň som ale ľúbila Tibora." V priebehu pár týždňov sa Lucia dostala doslova do začarovaného kruhu. Spávala súčasne so svojím už snúbencom aj ex. No nedokázala sa rozhodnúť, ktorý z nich je ten pravý. Ubehlo 7 mesiacov a stále je na tom rovnako. "Nedokážem sa rozhodnúť, ktorý je ten pravý, lebo oboch ľúbim. Len každého úplne iným spôsobom. Snažila som sa to mnohokrát vyriešiť, no vždy som zostala pri tom istom. Je to 50:50. Ja len verím, že už konečne pochopím, ktorý z nich je mužom môjho života..."