Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Biznis look úspešnej ženy na jeseň/zimu 2019: Tieto kúsky zužitkujete aj v ďalšej sezóne

Móda

Kto povedal, že kancelárska móda musí byť nudná. Oživte svoj šatník o tieto kúsky a budete vynikať medzi ostatnými.

Zabudnite na kancelársku klasiku, nudné stylingy. Úspešná biznis žena si musí dať záležať aj na svojom vzhľade. Preto by nikdy nemala upustiť od hravosti pri skladaní svojich pracovných stylingov. Ak hľadáte trochu inšpirácie, nájsť ju môžete s kúskami značky Marc Cain, ktoré zakúpite v butiku mClasse. Na svoje si prídu mladšie ženy, ale rovnako tak i tie staršie. Jednoducho škála produktov ulahodí každej, aj tej najnáročnejšej klientke.

Najdôležitejšie aspekty, ktorých by ste sa pri skladaní svojich lookov mali vždy riadiť, je stavanie základov na kvalitných materiáloch. Tie vám vydržia dlhšie a zároveň podčiarknu silu vašej osobnosti. Takže vždy myslite na to, že kvalita mnohokrát prevyšuje kvantitu. A ktoré trendy v biznis lookoch sú žiadané práve na túto sezónu?

Tón v tóne

Trend, ktorý si získal sympatie pred pár sezonami, môžete zapracovať aj do svojho stylingu. A výsledok bude rozhodne zaujímavý. Kľúčovou farbou je ťavia alebo púdrová. Môžete zvoliť klasický kostým, alebo trenchcoatu s nohavicami a telovým svetríkom s nejakým zaujímavý vzorom. Túto jeseň a zimu patrí k najžiadanejším práve leopardí vzor. Takáto variácia rozhodne pritiahne pohľady a vy nebude za sivú kancelársku myšku.

Pásiky

Klasika, ktorá nikdy nesklame je tiež kľúčom k úspechu. Ak ju pojmete zaujímavejšie. Čo takto klasický pásikavý sveter oživiť o kožený kúsok. Krátke šortky s pančuchami alebo ešte lepšie - sveter predĺženého strihu s koženými nohavicami a legínami. Nebojte sa trochu zaexperimentovať aj vy.

Sako

Sako v hlavnej úlohe. Alebo výraznejší svetrík, kabátik... Jednoducho čokoľvek, čo na prvý pohľad priláka pozornosť. Ak si totiž zvolíte jeden takýto výrazý kus, zvyšok look môžete stavať na jednoduchosti a nadčasovosti. Klasika, ktorá sa nikdy nezunuje.

Butik mClasse nájdete v centre Bratislavy na ulici Laurinská 17, Central Passage.

FEMINITY TV: Nahliadnite do butiku mClasse, kde nájdete spomínané nadčasové kúsky do vášho biznis šatníka z porfólia značky Marc Cain, iBlues či Rianni a Airfield

- Najčítanejšie -