Presunúť na hlavný obsah

Ekologické a pritom trendy a chic: Tipy na najkrajšie vianočné darčeky v štýle slow a eko

Zábava

Ak chcete tieto Vianoce poňať viac ekologicky, vieme presne, ako na to. Áno, aj najkrajšie sviatky roka sa môžu niesť v duchu udržateľnosti a slow fashion.

Darujte zážitky

Nie, vôbec nemusí ísť o veci typu let balónom, či potápanie so žralokmi. Pokojne buďte o niečo konzervatívnejšie. Darujte najbližším presne to, čo majú radi. Hodiny jógy, tanca, zaplaťte im fitness trénera, ak patria medzi nadšencov, ktorí nedajú dopustiť na kult tela. Vôbec nemusíte vymýšľať niečo, čo ohúri okolie. Dôležitý je jednotlivec, pre ktorého to prekvapenie chystáte. Na to pri výbere darčeka nikdy nezabúdajte. Takto si na vás dotyčná osoba spomenie vždy, keď 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Centrum JOGA ZDRAVO (@joga_zdravo),

Neprehliadnite: Talentovaná návrhárka, ktorá stojí za zrodom najštýlovejšej Češky: Nestojíme o followerov, klienti sú dôležitejší

Nadčasové kúsky

Áno, skvelá je aj investícia do nadčasového oblečenia. Kašmírový sveter, ktorý nikdy nevyjde z módy sa bude hodiť každú sezónu a navyše vydrží roky. No a samozrejme mu nechýba punc jedinečnosti. Vybrať si môžete aj z vegánskej módy. Dizajnérov, ktorí sa zaoberajú slow fashion a dopadom na našu planétu, totiž neustále pribúda. 

Mohlo by vás zaujímať: Cesta na vrchol vášho kariérneho rebríčka stojí na tejto veci: Čo dokážete pomocou spôsobu reči a gest dosiahnuť?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Basa Stevulova (@basastevulova),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa anemone (@anemone_beautystore),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa mylo (@mylomydla),

Drevené hračky, či eko oblečenie pre najmenších

Darčeky pre najmladších členov rodiny, dajú zväčša pri samotnom výbere aj najviac zabrať. Ak teda neviete, čo krpcom dopriať, skúste siahnuť po skutočne kvalitných hračkách, či detských kúskoch. Prírodná bio bavlna, merino vlna, kašmír, sú ideálne materiály pre najjemnejšiu pokožku, tých najmenších. No a drevené hračky, sú väčšinou nielen multifunkčné, ale vydržia naozaj veľmi veľa. Aj viaceré generácie, nakoľko ide o skutočne kvalitné kúsky. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa PETINKA (@petinka_furniture),

- Najčítanejšie -