Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Vianočný stromček a dekorácie na rok 2019: Ktorá farba im kraľuje a aké sú trendy?

Feminity TV

Či už patríte medzi tých, ktorí radi každý rok menia stromček a ozdoby, alebo chcete po dlhšom čase zmenu, máme pre vás najnovšie trendy vo vianočnom aranžovaní!

Trendmi vianočnej výzdoby jasne ovplyvnila ružová. Farba roka vo vianočných ozdobách a dekoráciách vnáša do interiéru nežnosť a lásku. Aj keď to vonku pár dní pred Vianocami pôsobí skôr ako keby ľudia bežali maratón, najkrajšie sviatky v roku by mali byť predovšetkým o láske a blízkych.

Inšpirujte sa: Tipy na vianočné darčeky podľa Kate Middleton: Na čo sama vojvodkyňa nedá každý rok dopustiť?

FEMINITY TV: V Showroome ELMINA nám predstavili najnovšie trendy, ktoré vám vykúzlia rozprávkové Vianoce

 

 

Vianočný stromček vnáša do interiéru nehu a lásku

Spomedzi materiálov sa so zimou dlhodobo spája zamat a rovnako to platí aj v bytových trendoch. Môžete ho vidieť na vankúšoch, na ozdobách ako sú šišky a takisto pútajú pozornosť aj ružovkasté gule, ktorá sú do zamatova. Veľmi dobrou kombináciou tejto nostalgickej romantickej nálady sú perličky, srdiečka z perličiek. Stromček je v prepojení so stolom a vidíte aj nábytok v tej farbe.

Stolovanie ružovej so zlatou 

Na tomto stole sme zvolili kombináciu ružovej farby so zlatou, ktorá sa veľmi teraz ostáva do popredia. Ružová farba predstavuje lásku, detské tváričky a radosť.

Neprehliadnite: Ako si vyrobiť adventný veniec, ktorý vnesie do vášho domova kúzlo Vianoc?

Ak chcete z vášho doma vytvoriť počas sviatočných dní moderný a romantický vzhľad, ružová je pre vás ako stvorená. Najelegantnejšia verzia vianočného stromčeka spolu so zlatou na nádherne prestretom stole vykúzli tú pravú atmosféru Vianoc, na ktoré sa už všetci nevieme dočkať. 

- Najčítanejšie -