Presunúť na hlavný obsah

Vianočné tipy na darčeky pre vašu polovičku: Tieto kúsky potešia každého chlapa

Zábava

Vybrať darček pre muža je asi tá najnáročnejšia úloha. Ale nie nemožná. Máme pre vás zopár tipov, s čím budete mať určite úspech.

Čo by sa mu asi tak mohlo páčiť? - otázka, ktorú si pred Vianocami kladie asi každá žena. Na rozdiel od nežnejšieho pohlavia, muži málokedy povedia priamo, čo by si priali. A tak majú ženy neraz náročnú úlohu vybrať ten správny dar, s ktorým zabodujú. Ak však vášho partnera dobre poznáte, máte to o niečo jednoduchšie. Vyberte mi darček podľa toho, aký tip muža je.

Neprehliadnite: Páni, zbystrite pozornosť: Týmito darčekmi rozhodne potešíte celú rodinu

Pohodár

Jeho štýl obliekania aj správania je jednoducho na pohodu. Z ničoho si nerobí veľkú hlavu, v podstate je spokojný so všetkým, jeho šaník je jednoduchý a nadčasový. Ak máte doma takéhoto chlapa, vyberte pre neho niečo jednoduhé, no originálne zároveň. Našim tipom sú tenisky slovenskej značky NOVESTA, ktorá bodujú nadčasovosťou a ako bonus sú eco friendly. 

Originalista

Hodinky z dreva. Áno, čítate správne. Ak je váš partner, manžel vyznávač originality, tak práve s týmto sa trafíte do čierneho. Dizajnový kúsok dokáže prekvapiť aj toho najnáročnejšieho muža.

Inšpirujte sa: Oblečenie pod stromčekom poteší: Poradíme vám ten naj kúsok pre každého z rodiny

Zberateľ

Niektorí muži radi zbierajú DVD a presne pre takých máme tiež super tip. Celá zbierka 6-tich sérií najúspešnejšieho seriálu Hry o tróny. Presne takýto darček pod stromčekom vyčarí úsmev na tvári i vašej polovičke. Zaručene.

Businessman

Luxusná a štýlová pracovná aktovka. Náš tip pre vás, ak je váš chlap businessman a workoholik. Práve takýmto mužom je občas ťažké sa niečim zavďačiť, pretože často všetko majú. No najväčší úspech budete mať s niečim, čo sa spája s jeho prácou. 

Introvert

Trávi váš muž rád čas osamote? Prechádzkami napríklad? Tak ho potešte štýlovými slúchadlami, ktoré sú pre introvertov tým pravým. Jednoducho sa vďaka nim odčlenia od ostatných. 

Prečítajte si: Filmy z produkcie Netflixu, ktoré sa oplatí vidieť: Užite si víkend v spoločnosti hollywoodskych hviezd

Bonusový tip: Ak skutočne neviete, čo mužovi kúpiť, stavte karty na overenú klasiku - parfum. Luxusný a ideálne v darčekovom balení s vodu po holení alebo s niečim navyše poteší každého.

FEMINITY TIPY: TIETO DARČEKY POTEŠIA KAŽDÉHO CHLAPA

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus