Presunúť na hlavný obsah

Páni, zbystrite pozornosť: Týmito darčekmi rozhodne potešíte celú rodinu

Zábava

Ak si nechcete strácať v obchodoch zbytočne čas, máme pre vás tipy, čo nakúpiť blízkym.

Štýlové a nadčasové

Nič nepoteší viac, ako jeden dokonalý, štýlový a nadčasový darček, ktorým môžete obdarovať matku, babičku, sestru či priateľku. A nemusíte strácať kvôli tomu čas behaním po obchodnom centre a vystriedať desiatky obchodov. Stačí len vedieť, čo presne chcete.

Prečítajte si: 3 expresné párty účesy, ktoré vás zachránia na poslednú chvíľu: Vďaka tomuto budú efektívne

Vybrať pre niekoho darček vie byť totiž makačka. Napríklad obdarovať staršie ženy, ktoré možno už majú všetko, je pekný oriešok. Ak teda zháňate niečo pre babičku, tak rozhodne neurobíte zle, ak zvolíte darčekové balenie nejakého luxusného parfumu. Predsa kvalitnej vôni nepovie NIE žiadna žena bez ohľadu na vek.

Svojej matke môžete zase darovať luxusný šperk, napríklad náramok, alebo vybrať niečo, čo oživí interiér, ako napríklad sada sviečok, ale nie hocijakých. Napríklad dizajnérske kúsky z domu Louis Vuitton sa skvelo vynímajú v každej domácnosti.

Mohlo by vás zaujímať: Najžiadanejšie mená pre bábätká na rok 2020: Ak preferujete originalitu, tieto vás zaujmú

Ak máte sestru, ktorá navyše miluje kozmetiku, tak i pre vás máme skvelý tip. Adventný kalendár. Beauty značka Kiehl´s má presne taký, ktorý ocení každá žena - ukrýva v sebe top produkty tejto značky, takže každý deň máte jeden nový.

A čo pre priateľku? Tiež to môže byť jednoduché, len musíte odsledovať, na čo si potrpí najviac. Každá žena sa poteší krásnej a nadčasovej kabelke a rovnako tak kvalitnej spodnej bielizni. Hitom sú sexy body, ktoré konie-koncov potešia aj mužské oko.

Neprehliadnite: Ako pripraviť pleť na zimu? Dodržiavajte tieto body a bude o poznanie lepšia

FEMINITY TIP NA DARČEKY: S TÝMITO ROZHODNE ZABODUJETE

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus