Presunúť na hlavný obsah

Filmy z produkcie Netflixu, ktoré sa oplatí vidieť: Užite si víkend v spoločnosti hollywoodskych hviezd

Zábava

Ak si chcete pred príchodom sviatkov dopriať oddychový filmový večer, nemali by ste prehliadnuť tieto novinky z produkcie Netflix.

Nevydarené manželstvo Scarlett Johansson

Režisérka, ktorú stvárňuje Scarlett Johansson sa rozvádza so svojim manželom a počas tohto procesu sa dostane do rôznych situácií, ktoré ovplyvňujú jej osobný, ale aj kreatívny život. Po boku Scarlett sa objavuje herec Adam Driver.

Mohlo by vás zaujímať: Romantická aj akčná kino premiéra: Vyberte sa s kamarátkami na tieto premiéry a zažijete dokonalú babskú jazdu

Robert DeNiro a Al Pacino opäť pokope

Ak chcete zažiť skutočný herecký koncert, neprehliadnite najočakávanejšiu novinku tohto roka, snímku Írčan. V hlavných úlohách sa predstavujú Robert DeNiro, Al Pacino a réžie sa ujal jeden z najznámejších režisérov doby Martin Scorsese. Spojenie týchto je priam predurčené na úspech.

Prečítajte si: 5 signálov vášho tela pri klamaní a flirtovaní: Čo vás vždy prezradí a kvôli čomu ste pre okolie ľahko čitateľná?

Večerné hry s Rachel McAdams

Máte rady stolné hry so svojimi kamarátmi? Tak to aj hlavní aktéri tejto snímky, ktorú by ste taktiež nemali prehliadnuť. Partia kamarátov sa na vlastnú päsť rozhodne riešiť vraždu namiesto klasickej zábavy. V hlavnej úlohe sa predstavia  Rachel McAdams, Jason Bateman, Kyle Chandler, Jesse Plemons, Jeffrey Wright.

Neprehliadnite: Doprajte si kráľovské raňajky každý deň

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus