Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Prvá dáma Melania Trump zvolila takúto vianočnú výzdobu: Prejdite sa s ňou po Bielom dome

Zahraničné celebrity

Prvá dáma Ameriky Melania Trump vyzdobila Biely dom v duchu The Spirit of America. Nechýbala okázalá glamour výzdoba a typický symbol spájaný práve s Amerikou, tušíte, o aký ide?

Prvá dáma Spojených štátov predstavila tohtoročnú vianočnú výzdobu Bieleho domu. Oslavy sviatkov sa v Amerike nesú vždy vo veľkom. Melania Trump so začínajúcim adventným časom predstavila ideu výzdoby v Bielom dome. „The Spirit of America.“ Výzdoba odráža okrem tradičných atribútov Vianoc ako živé stromčeky, svetielka a bohatú farebnú glamour výzdobu, aj charakteristické symboly Ameriky. Americké vlajky, miniatúra Bieleho domu v podobe adventného kalendára, s ktorým odpočítavajú deň do Štedrého večera.

Čítajte tiež: Tieto dve sestry vyrábajú adventné vence, ktoré známe Slovenky milujú: Čím si ich práca získa takmer každého?

VIDEO: Melania Trump vás prevedie po Bielom dome a ukáže vám, akú vianočnú výzdobu zvolila na Vianoce 2019

Pompézna výzdoba Bieleho domu

Manželka amerického prezidentka Donalda Trumpa, Melania, pozvala fanúšikov na prechádzku Bielym domom, aby sa mohli spoločne s ňou pokochať pompéznou výzdobou. Oficiálne sídlo a hlavné pracovisko prezidenta Spojených štátov bolo vždy centrom pozornosti a počas Vianoc to platí dvojnásobne. Rezidencia sa tak premenila na pozlátený palác s množstvom atmosferických svetielok.

Stromček priviezol koč s koňmi, nechýbali koledy 

Krásny vysoký ihličnan priviezol zelený koč, ktorý ťahali kone. Stromček je počas vianočného obdobia dominantou v Modrej izbe Bieleho domu. Vianočný stromček pochádza od farmára z Pensylvánie a konkrétne ide o druh Duglaska tisolistá.
Typickú atmosféru, akú poznáme z amerických filmov dotvárali vianočné koledy, ktoré hrala kapela námornej pechoty.

Mohlo by vás zaujímať: Takto trávi advent Jasmina Alagič Vrbovská so synom Sanelom: Pozrite na toho anjelika, budú to ich prvé Vianoce

- Najčítanejšie -