Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Lucia Hablovičová po 20 rokoch od súťaže krásy vyzerá rovnako kúzelne: Potvrdila to aj touto róbou na plese

Slovenské celebrity

Moderátorka a bývalá riaditeľka súťaže krásy Lucia Hablovičová na Plese v opere 2020 zažiarila, ako inak, v róbe od Borisa Hanečku, ktorému je roky verná. Keď ju uvidíte od pása dolu, presvedčí vás, že táto žena jednoznačne popriera zákony prírody.

Jubilejný ročník Plesu v opere 2020 a jeho dobročinný charakter prišli podporiť ako debutanti, tak aj stále tváre. Medzi nimi rozhodne nechýbala Lucia Hablovičová, ktorej garde robí vždy návrhár Boris Hanečka. 

Moderátorka Lucia Hablovičová je múzou módneho návrhára Borisa Hanečku. Ako sám prezradil, je to výhoda, ale aj nevýhoda – vyžaduje si to totiž rovnako veľké nasadenie, aby vždy priniesli niečo nové. Na jubilejný 20. ročník Plesu v opere Boris zvolil pre Luciu netradičnú kombináciu farieb. „Je tam použitá kobaltová modrá, fialová, zelená a celá róba je pávio zeleno-fialová. Inšpirácia bola týmto krásnym vtákom a chceli sme, aby ladná silueta vyznela práve v tejto farbe,“ vyzdvihol róbu Boris Hanečka, keď sme ho navštívili v jeho ateliéri krátko pred plesom.

Pozrite si róby z Plesu v opere 2020: VIDEO: Ples v opere 2020 a silná konkurencia na kráľovnú: Gáboríková favoritkou, ktorá z dám však môže zamiešať karty?

FEMINITY TV: Boris Hanečka o tom, ako vznikala plesová róba pre jeho dlhoročnú múzu Luciu Hablovičovú

 

 

Dáma, ktorá popiera zákony prírody

Lucia Hablovičová bola kedysi riaditeľkou súťaže krásy, ktorej sa sama ešte predtým zúčastnila. Je to už dvadsať rokov od víťazstva v súťaži krásy. Z pozície riaditeľky mala rovnako skvelý cit a oko na výber adeptiek, ktoré získali korunku krásy. K móde, kráse a spoločenskému životu mala blízko aj ako moderátorka Smotánky, no neskôr si založila vlastnú materskú školu a práca s deťmi ju momentálne napĺňa najviac. Jej charizma a ľudský prístup je to, čo ľudia na nej majú radi a rovnako si ctia aj jej profesionalitu. 

Neprehliadnite: Najzamilovanejšia foto Plesu v opere 2020: Róba tehuľky Dominiky Cibulkovej vzbudila vlnu ohlasov

Dobročinný rozmer na podporu inkluzívneho vzdelávania

Brány historickej budovy Slovenského národného divadla sa už po jubilejný dvadsiaty raz otvorili pre jedno z najväčších charitatívnych podujatí na Slovensku – Ples v opere. Na jednom mieste sa stretli stovky osobností z rôznych oblastí spoločenského života. Okrem toho, že sa oficiálne otvorila plesová sezóna 2020 na Slovensku, významná udalosť roka v sebe už tradične niesla aj dobročinný rozmer. Po tretí raz poputuje finančný výťažok pomoci deťom so zdravotným znevýhodnením na ich ceste k plnohodnotnému vzdelaniu. Tento ročník podporí rozvoj inkluzívneho vzdelávania aj v materských školách.

- Najčítanejšie -