Presunúť na hlavný obsah

4 ikonické účesy, ktoré aj rokmi milujeme: Na tieto by ste mali staviť karty aj vy

Krása

Stálice vo svete účesov - i takto by sa dali nazvať tieto účesy, ktoré už rokmi patria medzi najikonickejšie.

Pixie

Aj krátke vlasy môžu byť sexi. Dôkazom je tento účes, ktorý miluje veľa žien. Hodí sa najmä tým, ktoré majú súmernú tvár, neboja sa ukázať v podstate všetko. Musíte mať tiež značné sebavedomie, lebo tento účes ukáže naozaj "všetko". Ak však s tým nemáte problém, tak určite skúste tento účes. Ako bonus  - pôsobí veľmi mladistvo.

Mohlo by vás zaujímať: Rúška sú už súčasťou street-stylových lookov. Niektorí povinnosť ochrany pred koronavírusom zobrali po svojom

Brigitte

Aj tento účes nie je nič nové, ale rovnako, ako predchádzajúce patrí medzi tie, ktoré ani rokmi nestratili na atraktivite. Pôsobí veľmi štýlovo a chic, pretože má pravý francúzsky nádych. Ak vás čaká svadba, nejaká väčšia udalosť, ideálny spôsob, ako zabodovať je práve týmto účesom. 

Neprehliadnite: Ofiny hlásia veľký návrat! Stačí si len vybrať správny typ pre vašu tvár. Vyskúšate takúto premenu?

Ikonická Rachel

Tak tento účes je skutočnou ikonou, ktorá nevyjde z módy. Pristane akémukoľvek typu tváre. Je elegantný a nie je príležitosť, na ktorú by sa nehodil. Dá sa aplikovať na všetky dĺžky vlasov. Stačí len jemne prestrihať predné pramene, ktoré opticky zoštíhlia vašu tvár. 

Prečítajte si: Účesy z prehliadkových mól na jar 2020: Spoznajte trendy, ktoré budú kraľovať prichádzajúcej sezóne

Mikádo dĺžky

Posledným, rovnako veľmi populárnym účesom je ten, ktorý má mikádo dĺžku. Presne toto je tá nadčasová klasika, ktorá sa nezunuje. Či už zvolíte krátku dĺžku pod ucho, alebo po ramená, stále budete v kurze. A to aj  desať rokov.

- Najčítanejšie -