Presunúť na hlavný obsah

Óda na vlasy: Ženy milujú farbu jej vlasov i strihy. Takto sa ikonická Jennifer Aniston roky stará o svoju hrivu

Zahraničné celebrity

Účesy sympatickej herečky Jennifer Aniston, patria medzi najkopírovanejšie na svete. Ženy milujú farbu jej vlasov a strihy zároveň. Na čo však v tejto oblasti, nedá krásna a ikonická herečka dopustiť?

Seriál ju zviditeľnil a urobil z nej ikonu 

Nádherná Jennifer Aniston sa preslávila najmä úlohou sladkej Rachel v obľúbenom sitcome Priatelia. 

Áno, už v tom období v roku 1994 si jej korunu krásy ženy zamilovali. A na tom sa nič nezmenilo ani po 26 - tich rokoch. Aj dnes milióny žien kopírujú jej účes a snažia sa o totožnú farbu a výsledný finálny look ako má známa kráska.

Tá na svoje vlasy nedá dopustiť a príkladne sa o ne stará. Najmä toto je jej tajomstvo.

Hoci prešla viacerými zostrihmi, už roky je verná jednému looku, ktorý jej nesmierne pristane. Práve polodlhé vlasy s jemným melírom sa stali najikonickejším  účesom tejto obľúbenej herečky. 

Mohlo by vás zaujímať: Najznámejšie sestry Kendall a Kylie Jenner sa nedelia len o značku oblečenia, ale aj o chlapov

Tajné rituály

Jennifer veľmi dobre vie, že dobrú starostlivosť netreba podceniť. Strihať a farbiť sa chodí každých 6 týždňov. Práve strih je podľa nej nevyhnutný, ak chcete vlasy udržať v dobrej kondícii a predísť krepateniu. Úplne stačí 0,5 centimetra. To naozaj pre oživenie postačí. 

Nedá však dopustiť na domácu starostlivosť. Dvakrát do týždňa si robí domácu masku z olivového oleja, vajíčka, kurkumy a citrónovej šťavy. Práve tento prírodný zázrak vraj dodáva vlasom perfektný lesk a pevnosť.

Na končeky požíva pri záverečnej úprave argánový olej a raz do mesiaca si robí zábal z kokosového oleja. Ten nechá pôsobiť celú noc. 

Prečítajte si: Dajú sa Brad a Jennifer opäť dokopy? Neuveríte, čo Angelina vystrája Bradovi, že by ju dobehla žiarlivosť?

Recept na domácu masku podľa Jennifer Aniston

Dokonca tieto jej domáce masky na vlasy si robia aj bývalé kolegyne zo seriálu Priatelia, s ktorými má doteraz krásny vzťah a rovnako ako Jenn, na ich silu a efekt nedajú dopustiť. Dodajú vás skutočne, stratený lesk, silu a pevnosť. 

Budete potrebovať:

  • Olivový olej
  • Žĺtko z vajíčka
  • Sneh z dvoch bielok
  • Kurkumu
  • Šťavu z jedného citróna

​V miske zmiešate štyri polievkové lyžice olivového oleja, s jedným žĺtkom z vajíčka, za stáleho miešania pridávajte sneh z bielka. Do zmesi dajte lyžičku kurkumy a šťavu z citróna. Vyšľahajte do hustejšej "pasty". Masku aplikujte na vlasy, prekryte fóliou, uterákom a nechajte pôsobiť aspoň hodinu. Tak čo vyskúšate? 

- Najčítanejšie -