Presunúť na hlavný obsah

Z dcéry Michaela Douglasa a Catherine Zeta-Jones je veľká kráska. Bude nasledovať Carys kariéru svojich rodičov?

Zahraničné celebrity

Catherine Zeta-Jones patrí napriek svojmu veku stále medzi najpríťažlivejšie herečky svetového šoubiznisu. Nemožno sa tak diviť, že časť svojej povestnej krásy odovzdala aj svojej dcére.

Carys Zeta Douglas má ešte len 17 rokov, no už teraz sa javí ako mimoriadne krásna a vzdelaná žena. Po tom, čo sa so svojou mamou objavila v kampani značky Michael Kors, mladá kráska doslova spôsobila ošiaľ - je totiž dokonalou kombináciou svojich slávnych rodičov. Napriek tomu, že jej v detstve nič nechýbalo, tieň slávnej rodiny ju príliš netešil. 

„Myslela som si, že môj otec sa živí vyrábaním palaciniek. Nemala som poňatia, že je slávnym hercom,'' prezradila Carys pre americký magazín Town&Country. O tom, že jej otec nie je len tak obyčajným človekom, sa presvedčila až pri nástupe do školy. Deti si totiž kruto uťahovali z vekového rozdielu medzi jej mamou a otcom. „Vraveli mi, aha, tvoj dedko ťa už prišiel vyzdvihnúť,'' prezradila mladá kráska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa CZD (@carys.douglas),

Prečítajte si: Exkluzívny rozhovor: Lena Perminova prezradila svoje beauty tajomstvá, takto sa udržíte v skvelej forme aj ako mama

Okrem toho sa však musela vyrovnávať aj s bulvárnymi titulkami, ktoré v nej vzbudzovali strach. „Na obálke magazínu bola fotografia môjho otca, pri ktorej písalo: Michael Douglas má znovu rakovinu, zostáva mu mesiac života. Začala som plakať a pýtala sa samej seba, prečo mi to rodičia nepovedali,'' opisuje jeden zo zážitkov Carys. Až neskôr pochopila, že takto jednoducho pracuje bulvár.

Prísna výchova

Aj keď sa Carys objavila so slávnymi rodičmi na viacerých spoločenských udalostiach a dokonca na titulke magazínu, šoubiznisový svet zatiaľ odmieta. Jej matka, herečka Catherine Zeta-Jones, ju totiž vychovávala prísne. Ako vo viacerých rozhovoroch Catherine priznala, najpodstatnejšie vo výchove bolo pre ňu to, aby jej deti mali slušné mravy a nečakali, že im všetko spadne z neba.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa CZD (@carys.douglas),

Podobne to vidí aj Carys. „Najviac ma hnevá, keď si ľudia myslia, že sa na tomto mene len veziem a všetky možnosti ku mne prichádzajú len tak, pretože som zo slávnej rodiny,'' priznala ďalej dcéra herečky a dodala, že to vidí skôr naopak - má pocit, že musí každému dokazovať svoju hodnotu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa CZD (@carys.douglas),

Mohlo by vás zaujímať: Ako bábika! Pozrite sa, aká kráska vyrástla z dcéry sexi talianskej bohyne Monicy Belluci

- Najčítanejšie -