Presunúť na hlavný obsah

Rozkošné ruské dievčatko žne jeden úspech za druhým: V 8 rokoch sa o ňu bijú najprestížnejšie módne domy aj návrhári

Zábava

Zdá sa, že Francúzka Thylane Blondeau má svoju nasledovníčku. Nádherné dievčatko vyzerá ako živá bábika a v modelingu má našliapnuté na slušnú kariéru. No a ako bonus nádherne spieva a hrá na klavíri. Že by nový multitalent?

Žne úspechy v detskom módnom biznise naozaj vo veľkom

Má len osem rokov, úspešne rozbehnutú modelingovú kariéru a na instagrame ju sleduje takmer 1,5 milióna ľudí. A my sa veru ani nedivíme.

Ruska Anastasiu Knyazeva totiž vyzerá ako živá bábika a to bez preháňania. Nádherné, nebesky modré oči v kombinácii s čokoládovou korunou krásy a alabastrovou pleťou si získajú každého. Anastasia zaujme všade, kde sa objaví. Jej profil doteraz samozrejme spravuje mama Anna, no dievčatko si je svojich úspechov naozaj vedomé. 

Dobýva svet módneho biznisu naozaj vo veľkom. Na svojom konte má niekoľko lukratívnych zmlúv a kontraktov. Objavila sa  objavila v kampaniach svetoznámych značiek ako Fendi, Armani, Roberto Cavalli či Dolce & Gabbana, alebo Baby Dior.

Nuž zdá sa, že korunku najkrajšieho dievčatka na svete, prebrala po Francúzke Thylane Blondeauovej, Ruska. Tú ako šesťročnú ju vyhlásili za najkrajšie dievčatko sveta a stala sa tak vlastne úplne najmladšou modelkou, ktorá sa objavila na obálke francúzskej verzie módneho magazínu Vogue.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa anastasia(@anastasia_knyazevaa_official),

Prečítajte si: Chyby z mladosti, ktoré neskôr musíme naprávať: Týmito nevedomosťami si zbytočne pridávame roky navyše

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa anastasia(@anastasia_knyazevaa_official),

 

Aj napriek úspechom sa jej snažia zachovať detstvo 

Pre mamu malej tmavovlásky je však hlavnou prioritou, aby bola jej dcérka šťastná. Chce, aby prežila normálne detstvo a nemusela robiť niečo, čo ju počká. Preto veľmi selektuje ponúkané spolupráce a snaží a o to, aby Anastasia, žila podľa možností presne tak ako jej rovesníci.

Mohlo by vás zaujímať: Takto zareaguje vaša pleť, keď prestanete nosiť make-up počas leta: Získajte šarm ako Francúzka

Len teda s nejakým benefitom navyše. Do ničoho ju netlačí, dáva jej možnosť voľby a priestor na hru a detskú kreativitu. Je si totiž veľmi dobre vedomá toho, že deti by mali zostať deťmi. Aspoň do obdobia, kým a to dá. A túto ich nevinnosť treba podporovať. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa anastasi(@anastasia_knyazevaa_official),

 

Neprehliadnite: TOP beauty salóny, ktoré si zamilujete: Na čo ženy nedajú najviac dopustiť a aký je súčasný trend úpravy obočia? 

- Najčítanejšie -