Presunúť na hlavný obsah

Tieto typy žien majú sklony k aférkam: Patríte medzi ne aj vy?

Zábava

Áno, aj ženy bývajú neverné. Možno oveľa častejšie, ako ste predpokladali. Rovnako ako muži, totiž milujeme pozornosť a obdiv. No a v prípade, že ho doma nenachádzame, snažíme sa ho nájsť inde.

Je to tak, nielen muži, ale aj ženy majú často "bokovky". Podľa znamenia totiž možno istým spôsobom vyselektovať tie, ktoré majú k drobným flirtom a aférkam o niečo bližšie. Pýtate sa o koho ide? 

Ženy milujúce pozornosť

Do tejto skupiny patria ženy narodené v troch znameniach. Ide o Panny, Ryby a Váhy. Zbožňujú pozornosť, sú rady stredobodom záujmu ostatných, dokonca im nevadí nezáväzný flirt.

Avšak, keď ide do ”tuhého”, väčšinou to rýchlo ukončia. Sedenie na dvoch stoličkách im je totiž proti srsti. Takže hoci túžia po nejakom obdive zo strany neznámych mužov, nikdy to nenechajú ďaleko zájsť. Majú svoje zásady a hranice, ktoré neprekračujú za žiadnych okolností. 

Neprehliadnite: Vydala som sa za jediného chlapa, ktorého som stretla: Pre toto viem, že to bolo najlepšie rozhodnutie

Ženy, ktoré neznesú stereotyp

Nuž čo si budeme klamať. Niektoré z nás nepatria práve k najvernejším partnerkám. Zo znamení zverokruhu patria k tým, ktoré milujú dobrodružstvá v oblasti lásky Strelkyne. No ani ženy narodené v znamení Leva nie sú žiadne neviniatka. Dokonca sú väčšinou iniciátorkami krátkodobých známostí.

Prečítajte si: Toto sú tajné túžby mužov, o ktorých sa nám boja hovoriť

Často sa totiž vo vzťahu nudia a bežný stereotyp a rutinu sa snažia zažehnať aférkami. Pokojne majú aj dva vzťahy súčasne a vôbec im to neprekáža. Práve naopak.

Cítia sa obdivované, žiadané a to je pre ne veľmi dôležité. A keďže milujú flirtovanie, vernosť rozhodne nie je ich silnou stránkou. Tak čo, našli ste sa, či nie? 

Patríte aj Vy k týmto ženám?

spolu hlasovalo 169 ľudí

Áno
89
Nie
80

- Najčítanejšie -