Presunúť na hlavný obsah

Stretávala som sa s ním cez obed v jeho kancelárii: Raz nás pristihla jeho asistentka, ktorá vymyslela dosť trápnu vec

Partnerské vzťahy

Spoznali sme sa na jednom veľtrhu, kde sme si ihneď padli do oka. Obidvaja sme však od začiatku mali jasné v tom, že sa priťahujeme len fyzicky a ide len o sex.

Najskôr to začalo hypnotizujúcimi pohľadmi, pokračovalo to dotykmi a výmenou čísla. Nič vážne sme však ani jeden nehľadali, len sme sa priťahovali. Veľmi priťahovali. 

Keďže on bol podnikateľ a mal vlastnú firmu, začali sme sa stretávať cez obed v jeho kancelárii. Bolo to veľmi vzrušujúce. Vždy ma priťahovali muži v oblekoch a scény, kde žena nosí mini sukne s vysokými podpätkami zase priťahujú každého chlapa, to bez debát. Spontánne bez slov sme si vymýšľali rôzne scénky a doťahovali sme sa rovno „na pľaci“. Náš sex nemal chybu a žiadny lepší som nikdy nezažila. Starší muži navyše vedia, kde ženu chytiť a sebavedomo pristupujú k tomu, aby mala pôžitok, potom je to pôžitok aj pre nich. 

Čítajte tiež: Ako často majú sex skutočne šťastné dvojice? Stotožňujete sa s týmto výsledkom?

 

Bola som rok jeho milenkou, nikdy som sa však na iné ženy nepýtala

Nikdy som sa ho nepýtala na iné ženy, vedela som, že má isto aj iné milenky, inak by sme sa nestretávali len v jeho kancelárii. Neriešila som to. Nechcela som s ním udržiavať vzťah. Len sme si užívali a obom nám to tak vyhovovalo. Súkromné veci sme spolu neriešili.
Vychutnávali sme si len telá jeden druhého a slobodu, ktorú nám tieto momenty do života prinášali. Bol veľmi skúsený a rada som sa od neho učila.

Raz nás pristihla jeho asistentka

Keďže mal kanceláriu v dome, nebol v blízkom okolí žiadny personál. Raz sa však stalo, že nás vo veľmi erotickej chvíli vyrušila jeho asistentka, ktorá mu priniesla dokumenty. Nikdy sme sa totiž nezamykali a fungovalo nám to niekoľko mesiacov. 
Vôbec ho to však nerozhodilo a ani ona nebola vystresovaná, zrejme to o ňom tak trochu aj tušila. Od toho momentu však začala veľmi často chodievať do jeho officu a to aj vtedy, keď to nebolo nutné. Dokonca zmenila vizáž a začala sa do práce viac líčiť a starať sa o seba. Akoby žiarlila. Alebo sa len chcela ocitnúť aj ona v mojej pozícii? Ktovie. V tom čase však ani jeden z nás netušil, že toto žieňa má niečo za lubom. 

Začala ma napodobňovať a robiť všetko, čo ja

Zmenila štýl obliekania, prefarbila si vlasy a zmenila celkovo imidž, aby sa čo najviac podobala na mňa. V podstate začala robiť všetko, čo ja a kopírovať ma bez toho, aby si uvedomila, že to je poriadne vidieť. Miestami to vyzeralo naozaj trápne. 

Raz som dokonca zistila, že ma sleduje až domov a vtedy už to nebolo len trápne, ale zbystrila som, či je toto celé v poriadku. Nevedela som, či je posadnutá mnou alebo svojím šéfom, s ktorým som spávala. A ktovie, možno mala za lubom niečo viac a chcela zistiť, či mám manžela alebo partnera. Obidvaja sme však boli slobodní, Richard bol akurát tak rozvedený. Keď sa však táto situácia opakovala, začala som to s ním riešiť. Prepadol ma strach, či je to dievča v poriadku, jej správanie bolo nevyspytateľné. 

Neprehliadnite: 13 komnata mužov: Tieto veci pri sexe od vás očakávame, hoci o nich nehovoríme nahlas

 

Prerušila som s ním kontakt, ale jemu sa to nepáčilo. Keď som mu povedala, čo je vo veci, neváhal ani na sekundu a asistentku zmenil. Dokonca sme dnes partnermi a asistentku som mu neskôr začala robiť ja. Nemal ani milenky, ako som si spočiatku myslela, len náš vzťah začal celkom nezvyčajne ako to býva v bežnom živote a okorenili sme si ho hneď na začiatku.

- Najčítanejšie -