Presunúť na hlavný obsah

Tieto 4 znamenia sa snažia uloviť bohatých mužov: Nejde im však len o peniaze, dôležité je aj to, čo má chlap v hlave

Zábava

Sú ženy, ktoré sa jednoducho netaja tým, že vždy chceli mať po svojom boku zabezpečených mužov. To však neznamená, že aj hlúpych.

Pre ženy narodené v tomto znamení je dôležité, aby bol muž ambiciózny a úspešný. To, aby vedel zabezpečiť ich rodinu je pre ne dôležité. To však ešte neznamená, že sa len budú prizerať, ako by si mohli na prvý pohľad mnohí myslieť.

Čítajte tiež: Tieto znamenia tvoria najharmonickejšie dvojice: Ste po boku toho správneho?

Baran

Barani priťahujú vplyvných mužov bez toho, aby sa o to snažili. Muži im jednoducho pokľaknú k nohám a to vďaka ich charizme a povahe, ktorou si ich získajú. Energia, ktorá z nich srší ich nabíja a dodáva nový zmysel života. Tieto ženy sú pre bohatých a vplyvných mužov doslova hnacím motorom a to aj vďaka tomu, že im v spálni poskytujú doslova oázu po ich náročných a vypätých rokovaniach. Áno, presne tak, sú to väčšinou biznismani, bankári alebo muži, ktorí sa pohybujú v spoločnosti a do veľkej miery žijú sociálny život. To, prečo im ženy v znamení Barana vyhovujú je, že sa na nič nehrajú a presne vedia, na čom pri nich sú, aj keď majú isté chyby. Tieto ženy, aj keď možno nie sú úspešné, sa veľa od svojich mužov učia a časom sa ich osobnosť po ich boku rozvíja. Niekedy prekvapia aj samy seba, čo v nich bolo ukryté a muži sú na nich patrične hrdí.

Býk

Ženy v znamení Býka mali vždy blízko k majetku a materiálnym veciam. Netaja sa tým, ale zároveň sa snažia mať pôžitok aj z celého života. Nešetria. Vedia, že peniaze sú od toho, aby sa utrácali. Na jednej strane majú radi majetok, na strane druhej nepripisujú peniazom extra úlohu v tom zmysle, že by ich hromadili na účte bez pohybu. Po ich boku sa preto väčšinou objavujú zabezpečení muži, ktorí dokážu stíhať ich tempo. Ony samy však do rodinného rozpočtu takisto prispievajú a nikdy by neboli s mužom, ktorý síce má na účte, ale v hlave nie. Ich srdcia si získavajú pracovití muži s ambíciami niečo dosiahnuť a neustále sa zlepšovať. Ony ich v tom naplno podporujú. 

Lev

Levice majú majetnícke sklony. A to doslova. Nielen k majetku ako takom, ale aj k ľuďom. Potrebujú mať pocit, že vlastnia toho veľa a čím viac toho vlastnia, tým sa cítia bezpečne. To im však nebráni sa naplno rozvíjať a zväčša ide o veľmi vynaliezavé osobnosti, ktoré na jednej strane plávajú životom a žijú prítomnosťou, na strane druhej sa nerady nudia a samy si chcú dokazovať, že na to majú. Vyslovene však vyhľadávajú mužov, ktorí slušne zarábajú. Na to, aby sa však po ich boku cítili bezpečne, si vyberajú paradoxne úplne iné typy, ako sú ony samy. Ide teda o introvertov, mužov, ktorí pracujú v oblasti IT alebo práva. Nejde o žiadnych manažérov alebo mužov, ktorí sa majetkom a peniazmi radi prezentujú. Práve naopak, podľa prvého dojmu by ste ani nepovedali, že sú na tom tak dobre. 

Mohlo by vás zaujímať: Tri znamenia, ktoré sa nedajú skrotiť. Ak ich máte po svojom boku, pripravte sa na jazdu, ale aj problémy

Kozorožec

Kozorožci sa vyznačujú tým, že majú na seba vysoké nároky. Je preto pochopiteľné, že aj na mužov, ktorí sa stanú ich vyvolenými. Všetko, čo v živote dosiahnu, dosahujú vlastným úsilím a nič im len tak nepadá z neba. Vedia, že za každým úspechom je tvrdá drina. To oceňuje aj ich partner a snaží sa byť ešte lepším, keďže uznáva to, že muž je ten, ktorý by mal prispievať do domácnosti najviac. Dobre zabezpečení muži sú preto podmienkou, avšak rovnomerne s tým idú aj nároky na to, čo má v hlave. Tento typ žien jednoducho potrebuje mať po svojom boku partnera, ktorý je nevyčerpateľnou inšpiráciou a motiváciou. To ho robí silným a práve jeho úspechy ona sama hrdo podporuje. 

- Najčítanejšie -