Presunúť na hlavný obsah

Táto jediná vec bola zodpovedná za náš koniec: Možno o tom neviete a dopúšťate sa jej aj vy

Partnerské vzťahy

Všetci robíme chyby, to je jasné. Čo však muži skutočne nedokážu vystáť a vo chvíli, keď to vo vzťahu spozorujú odchádzajú?

Muži na nás skutočne nedokážu jednu vec vôbec vystáť a vytáča ich do nepríčetnosti. A nie je to naša kritika voči nim, kontrolovanie ani vyhováranie sa, prečo nemáme na intimitu v spálni práve náladu. Jedna drobnosť, ktorej sa z času na čas dopustíme je pre nich doslova nočnou morou. Tušíte o čo ide? 

Neprehliadnite: Štyri znamenia zverokruhu, ktorým najviac chýba ex: Áno, aj keď sú vo vzťahu, dávajte si na nich pozor!

Vec, ktorá je pre nich nielen nepochopiteľná, ale nedokážu s ňou pracovať

Aj vy už ste počuli, že sa správate ako malá? Áno, muži to hovoria. A my to berieme len ako nevinnú poznámku, v rámci nejakého malého konfliktu, hádky, či výmeny názorov. No naše polovičky na to majú celkom iný pohľad a oveľa vážnejší. Práve infantilnosť je však vec, ktorá je pre nich nielen nepochopiteľná, ale nedokážu s ňou pracovať. Najmä dlhodobo.

Nevedia ako majú v takých situáciach reagovať, čo vám povedať a navyše im to pripadá maximálne asexuálne. 

A asi na tom veru bude kus pravdy. Svoje o tom vie aj 29 ročná Tamara. Práve istá dávka detinskoti ju pripravila o dlhoročného partnera. "Myslela som si, že sa mu moja hra závislosti na ňom páči, že ho priťahuje, keď si nechávam od neho veci vysvetľovať, že ho to robí mužom. Vždy sa len milo usmial a neriešil to. Až raz prišiel domov a povedal mi, že on takýto vzťah nechce. Vraj po svojom boku potrebuje ženu, nie teenegerku. Nepomohlo vysvetľovanie, nič. Odišiel."

Pokiaľ máte tieto prejavy nielen v správaní, ale aj v obliekaní, je to tiež problém.

”Toto je pre mňa naozaj príliš. Raz som mal frajerku, ktorá bola dokonalá. Krásna, sexi tridsiatnička, perfektná postava. No keď sa večer vyzliekla a mala na sebe spodnú bielizieň s Minnie, takmer som odpadol. Dobrá rada do života, toto si na seba nedávajte. Ani náhodou to nie je príťažlivé. Túžime po žene, nie dievčatku. Už len keď sa nad tým zamyslíte sedliackym rozumom, viete na čom ste,” hovorí 36 ročný Ivan.

Prečítajte si: Ste spolu už dlhšie obdobie a strácate vo vzťahu iskru? Takto si zachránite krachujúci vzťah

Práve preto, sa pred mužom, na ktorom vám záleží nesprávajte ako nesvojprávna. Chlapi obdivujú ženy, ktoré majú svoj názor, vedia čo chcú a po čom túžia. Tak na to nezabúdajte a práve infantilnosti sa radšej vo vzťahu vyvarujte. Teda ak túžite po ozajstnom, vyrovnanom vzťahu.

Robíte túto vec vo vzťahu aj Vy?

spolu hlasovalo 109 ľudí

- Najčítanejšie -