Presunúť na hlavný obsah

Pre ženy sú muži, ktorí majú manželku, oveľa príťažlivejší: Je to dôvod, prečo majú väčší sklon k nevere?

Partnerské vzťahy

Ako je možné, že sa vášho láskavého manžela a otca vašich detí, stane odrazu chlap, ktorý nepozná zábrany? Prečo je ochotný kvôli chvíľkovej vášni obetovať všetko, čo ste doposiaľ budovali?

Nezdá sa aj vám, že v dnešnej dobe čoraz viac ľudí považuje neveru za normálnu? No a nanešťastie, najviac sa jej darí v manželskom zväzku. Väčšina ju totiž prijala za prirodzenú súčasť života. Aj keď to samozrejme nevyslovíme nahlas.

Nenechajte si ujsť: Krásny chlap vás nepodvedie, aj keď si to myslíte: Najväčší neverníci bývajú paradoxne títo

V danom momente zohráva úlohu príťažlivosť

”Hoci to môže znieť absurdne, pre ženy sú muži, ktorí majú manželku, či stálu partnerku oveľa príťažlivejší. Je totiž prirodzené, že takýto jedinec sa už vie postarať aj o niekoho iného, chce niečo v živote vybudovať a túži po stabilite. Presne to je to, čo iné ženy na takomto mužovi láka a priťahuje,” vysvetľuje klinický psychológ Mgr. Martin Miler.

V danom momente zohráva totiž úlohu príťažlivosť. Vtedy ženy neanalyzujú do detailov fakty, že ak je človek neverný raz je veľmi pravdepodobné, že to urobí znova. Tu hrá jednoducho prím chémia. 

Nuž a čo si budeme klamať, muži častokrát takejto výzve nevedia povedať nie a podľahnú. To čo ich však vedie k nevere vás možno prekvapí. Nie je to len nedostatok sexu, či nežností. Je to pocit, že sú pre niekoho príťažliví, obidvuje ich a túži po nich.

Lebo nebudeme si klamať, že z dlhodobého hľadiska sa dané aspekty zo vzťahu vytrácajú. "Milenka vyvoláva túžbu a vášeň zároveň. Navše jeho ego získava navrch a to je pre mužov neuveriteľne dôležité." Chlapi sa chcú cítiť potrební, obdivovaní, sexi. Za každých okolností a pokojne aj nieekoľkokrát počas dňa.

Čítajte tiež: Tieto znamenia tvoria najharmonickejšie dvojice: Ste po boku toho správneho?

Na to by ste milé dámy, nemali zabúdať. Je úplne jedno, či ste v manželstve rok, dva, alebo tridsať. Vášeň vo vzťahu treba udržiavať v každej fáze. Vtedy je veľmi pravdepodobné, že aj keď sa váš manžel obzrie za peknou kočkou, vždy to zostane len pri pohľade.  

Sú podľa Vás ženatí muži príťažlivejší?

spolu hlasovalo 216 ľudí

- Najčítanejšie -